Piątek, 14 sierpień 2020, Imieniny: Euzebiusza, Maksymiliana, Alfreda
Rabka Zdrój i okolice
Clouds
19°
Wiatr: 12.96 km/h Wilgotność: 77
Clouds
18°
Wiatr: 17.712 km/h Wilgotność: 88
Clouds
18°
Wiatr: 12.96 km/h Wilgotność: 77
Clouds
21°
Wiatr: 14.76 km/h Wilgotność: 49
Clear
17°
Wiatr: 1.548 km/h Wilgotność: 83
Clouds
19°
Wiatr: 12.96 km/h Wilgotność: 77
Jakość powietrza
Nowy Targ
Bardzo dobra
Zakopane
Bardzo dobra
Rabka-Zdrój
Dobra
Aktualna sytuacja na Podhalu Koronawirus Ogłoszenia drobne i komunikaty
28.05.2019, 09:39 | czytano: 1776

Rodzinny festyn w Niedzicy (zdjęcia)

W niedzielę w gminie Łapsze Niżne odbył się Festyn Rodzinny z okazji Dnia Matki i zbliżającego się Dnia Dziecka. Impreza została zorganizowana przy Gminnym Ośrodku Kultury w Niedzicy.

Dla młodych przygotowano dmuchane place zabaw, można było pomalować twarze w zwierzątka, zrobić bukiet dla mamy lub balonowego kwiatka. Na scenie wystąpił zespół regionalny „Dunajec”, Oddział Przedszkolny z Kacwina, uczniowie ze Szkoły Podstawowej w  Łapszach Wyżnych oraz wszystkim znana grupa Beti & Bobass. Można było podziwiać pokaz sztuk walk Ju-Jitsu i zumby.

Dużym zainteresowaniem cieszył się Konkurs Talentów, podczas którego uczestnicy prezentowali śpiew, grę na instrumentach muzycznych oraz taniec .

Nagrody zdobyli:
I miejsce -  Julia Milaniak- śpiew,
II miejsce – Mariola Pierwoła – śpiew,
III miejsce – Klaudia Sołtys – śpiew
dwa wyróżnienia: Mateusz Mondel – śpiew, grupa taneczna ALVARO.
Nagrodę Publiczności zdobył Mateusz Mondel.

Podczas festynu można było wesprzeć akcję charytatywną „Wspieramy Martynkę” – na ten cel udało się zebrać prawie 3000 zł.  Do akcji włączyli się uczniowie  z Zasadniczej Szkoły Zawodowej  w Niedzicy, którzy przygotowali słodkie smakołyki, a uczniowie z Gimnazjum w Łapszach Niżnych przygotowali kawę, herbatę i ciastka. Natomiast seniorzy z Pienińskiego Domu Pobytu Dziennego w Niedzicy, przeznaczyli na akcję charytatywną własnoręcznie wykonane przedmioty.

jd/
galeria zdjęć
najnowsze informacje
dodaj komentarz
regulamin
Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd.
Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).
reklama
kursy walut
boks reklamowy
miejsce na reklamę
reklama
reklama
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Skontaktuj się z nami
Adres korespondencyjny Podhale24.pl
ul. Krzywa 9
34-400 Nowy Targ
Obserwuj nas
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij