Czwartek, 17 październik 2019, Imieniny: Małgorzaty, Ryszarda, Gabrieli
Szczawnica i okolice
Fog
Wiatr: 5.4 km/h Wilgotność: 93
Fog
Wiatr: 5.4 km/h Wilgotność: 93
Fog
Wiatr: 5.4 km/h Wilgotność: 93
Clouds
Wiatr: 1.8 km/h Wilgotność: 93
Fog
Wiatr: 5.4 km/h Wilgotność: 93
Fog
Wiatr: 5.4 km/h Wilgotność: 93
Jakość powietrza
Nowy Targ
Dobra
Zakopane
Bardzo dobra
28.05.2019, 09:39 | czytano: 1275

Rodzinny festyn w Niedzicy (zdjęcia)

W niedzielę w gminie Łapsze Niżne odbył się Festyn Rodzinny z okazji Dnia Matki i zbliżającego się Dnia Dziecka. Impreza została zorganizowana przy Gminnym Ośrodku Kultury w Niedzicy.

Dla młodych przygotowano dmuchane place zabaw, można było pomalować twarze w zwierzątka, zrobić bukiet dla mamy lub balonowego kwiatka. Na scenie wystąpił zespół regionalny „Dunajec”, Oddział Przedszkolny z Kacwina, uczniowie ze Szkoły Podstawowej w  Łapszach Wyżnych oraz wszystkim znana grupa Beti & Bobass. Można było podziwiać pokaz sztuk walk Ju-Jitsu i zumby.

Dużym zainteresowaniem cieszył się Konkurs Talentów, podczas którego uczestnicy prezentowali śpiew, grę na instrumentach muzycznych oraz taniec .

Nagrody zdobyli:
I miejsce -  Julia Milaniak- śpiew,
II miejsce – Mariola Pierwoła – śpiew,
III miejsce – Klaudia Sołtys – śpiew
dwa wyróżnienia: Mateusz Mondel – śpiew, grupa taneczna ALVARO.
Nagrodę Publiczności zdobył Mateusz Mondel.

Podczas festynu można było wesprzeć akcję charytatywną „Wspieramy Martynkę” – na ten cel udało się zebrać prawie 3000 zł.  Do akcji włączyli się uczniowie  z Zasadniczej Szkoły Zawodowej  w Niedzicy, którzy przygotowali słodkie smakołyki, a uczniowie z Gimnazjum w Łapszach Niżnych przygotowali kawę, herbatę i ciastka. Natomiast seniorzy z Pienińskiego Domu Pobytu Dziennego w Niedzicy, przeznaczyli na akcję charytatywną własnoręcznie wykonane przedmioty.

jd/
galeria zdjęć
najnowsze informacje
dodaj komentarz
regulamin
Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd.
Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).
reklama
kursy walut
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij