Policyjny Black Hawk odleciał z Gronika (zdjęcia) - podhale24.pl
Nowy Targ
Clouds
14°C
Clouds
14°C
Clouds
12°C
Clouds
13°C
Clouds
11°C
Clouds
10°C
Kartka z kalendarza
31.05.2019, 14:04 | czytano: 4919

Policyjny Black Hawk odleciał z Gronika (zdjęcia)

KOŚCIELISKO. Z Wojskowego Ośrodka Szkoleniowo-Kondycyjny w Zakopanem odleciał policyjny śmigłowiec Black Hawk. Brał on udział w ćwiczeniach Renegade / Sarex – 19.

Fot. Piotr Korczak
Fot. Piotr Korczak
Niestety, niska podstawa chmur uniemożliwiła bezpieczne latanie. Pogoda w dniu dzisiejszym poprawiła się na tyle, że śmigłowiec bezpiecznie mógł wrócić do bazy.

pk/zdj. Piotr Korczak
Reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
komentarze
dodaj komentarz

Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd. Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).

reklama
reklama
Co, gdzie, kiedy
Nie przegap!
11
05.2025
Nie przegap!
17
05.2025
Nie przegap!
11
05.2025
reklama
Pod naszym patronatem
Zobacz wersję mobilną podhale24.pl
Skontaktuj się z nami
Adres korespondencyjny Podhale24.pl
ul. Krzywa 9
34-400 Nowy Targ
Aplikacja mobilna
Obserwuj nas
maj
4
Niedziela
Imieniny:Floriana, Moniki, Grzegorza
Kliknij po więcej