Poniedziałek, 06 lipiec 2020, Imieniny: Dominiki, Gotarda, Agrypiny
Czarny Dunajec i okolice
Clouds
19°
Wiatr: 7.56 km/h Wilgotność: 68
Clouds
18°
Wiatr: 7.56 km/h Wilgotność: 68
Clouds
22°
Wiatr: 7.56 km/h Wilgotność: 68
Clouds
22°
Wiatr: 3.6 km/h Wilgotność: 77
Clouds
23°
Wiatr: 7.56 km/h Wilgotność: 68
Clouds
21°
Wiatr: 7.56 km/h Wilgotność: 68
Jakość powietrza
Nowy Targ
Bardzo dobra
Zakopane
Bardzo dobra
Rabka-Zdrój
Bardzo dobra
Aktualna sytuacja na Podhalu Koronawirus Ogłoszenia drobne i komunikaty
12.06.2019, 08:32 | czytano: 1085

"Twoje światła - Twoje bezpieczeństwo" - bezpłatne kontrole

15 i 22 czerwca w ramach kampanii „Twoje światła – Twoje bezpieczeństwo”, kierowcy będą mogli bezpłatnie skontrolować światła swojego pojazdu na stacjach kontroli FORMIECH przy ul. Kościuszki 83 w Bukowinie Tatrzańskiej i w AUTOTEST przy ul. Miłośników Podhala 1 w Białym Dunajcu.

- Pamiętajmy, że reflektory samochodów oświetlają pieszych uczestników ruchu, którzy poruszają się poboczem lub jezdnią. Wielu zdarzeń z ich udziałem udałoby się uniknąć, gdyby kierowca miał sprawne i prawidłowo wyregulowane światła, wcześniej dostrzegł pieszego lub nie doprowadził do oślepienia innych kierujących – przypomina asp. Szt. Roman Wieczorek z zakopiańskiej policji.

Celem kampanii „Twoje światła – Twoje bezpieczeństwo” jest przypominanie i uświadamianie uczestnikom ruchu drogowego, jak ważna jest widoczność na drodze.

Oprac. r/ KPP Zakopane
najnowsze informacje
komentarze
staryszofer22:29, 12 czerwca 2019
Przepalone żarówki,źle ustawione światła,ledy z Biedronki,jazda na halogenach w dzień i w nocy-to główne grzechy kierowców.Tak się zastanawiam gdzie podbijają coroczne przeglądy i dlaczego policja na to nie reaguje.
Niejednokrotnie jedzie za mną , lub przede mną radiowóz ,z przeciwnej strony nadjeżdża ,,choinka" ,którą widać z daleka i zero reakcji ze strony stróżów prawa.
Nie dalej jak wczoraj,zrobiłem wieczorem ok.60 km po okolicach KNT i KTT i naliczyłem około 15 "motocykli" , które dopiero przy mijaniu okazały się autami.
Szczerze powiem , to wkurza mnie takie niechlujstwo na drodze, a ludzie którzy nie dbają o to ,aby być widoczni na drodze,myślę,że nie przykładają też wagi do stanu technicznego tego czym jeżdżą.Pytam jeszcze raz: kto podbija te przeglądy i gdzie jest drogówka ?
Lumen11:20, 12 czerwca 2019
Patrząc jak co niektórzy mają ustawione światła i jakie wynalazki mają włoźone to myślę, że tylko mandaty oduczą tych cwaniaków oślepiania innych
dodaj komentarz
regulamin
Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd.
Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).
reklama
kursy walut
boks reklamowy
miejsce na reklamę
reklama
reklama
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Skontaktuj się z nami
Adres korespondencyjny Podhale24.pl
ul. Krzywa 9
34-400 Nowy Targ
Obserwuj nas
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij