Wtorek, 22 październik 2019, Imieniny: Halki, Kordiana, Kordelii
Nowy Targ i okolice
Clouds
16°
Wiatr: 7.56 km/h Wilgotność: 77
Clouds
17°
Wiatr: 7.56 km/h Wilgotność: 77
Clouds
17°
Wiatr: 7.56 km/h Wilgotność: 77
Clouds
18°
Wiatr: 7.56 km/h Wilgotność: 82
Clouds
18°
Wiatr: 7.56 km/h Wilgotność: 77
Clouds
15°
Wiatr: 7.56 km/h Wilgotność: 77
Jakość powietrza
Nowy Targ
Dobra
Zakopane
Dobra
14.06.2019, 13:00 | czytano: 1617

Podsumowanie roku szkolnego 2018/2019 w Powiatowym Centrum Kultury w Nowym Targu (zdjęcia)

W Powiatowym Centrum Kultury w Nowym Targu odbyło się uroczyste podsumowanie roku szkolnego 2018/2019.Na uroczystość przybyły wraz z rodzicami dzieci biorące udział w prowadzonych przez placówkę zajęciach artystycznych,muzycznych,modelarskich i szachowych.

Na początek głos zabrała Maria Mrożek, instruktor działająca przy PCK, która podsumowała miniony rok, a był to rok bardzo pracowity pełen nagród i wyróżnień w konkursach nie tylko wojewódzkich, ogólnopolskich ale również międzynarodowych. Urzędujący Członek Zarządu Powiatu Nowotarskiego Karol Skrzypiec wręczył nagrody oraz dyplomy za systematyczne i długoletnie uczestnictwo w zajęciach. Na zakończenie uroczystości złożył gratulacje młodym artystom życząc im dalszych sukcesów, wytrwałości w swojej artystycznej pasji.

Skierował również podziękowania w stronę rodziców, bo to przecież oni przyprowadzają i przywożą dzieci na zajęcia nie tylko z Nowego Targu, ale również spoza. Podziękowania otrzymał dyrektor Powiatowego Centrum Kultury w Nowym Targu Tadeusz Watycha, nauczyciele i pracownicy placówki.

Materiały prasowe, oprac. r/
galeria zdjęć
najnowsze informacje
komentarze
bas14:23, 14 czerwca 2019
najlepsze zdjecia to te od tylu. wazne ze wreczajacy jest na kazdym
dodaj komentarz
regulamin
Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd.
Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).
reklama
kursy walut
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij