Piątek, 21 luty 2020, Imieniny: Eleonory, Kiejstuta, Fortunata
Nowy Targ i okolice
Clear
-2°
Wiatr: 5.4 km/h Wilgotność: 86
Clouds
-2°
Wiatr: 5.4 km/h Wilgotność: 86
Clear
-2°
Wiatr: 5.4 km/h Wilgotność: 86
Mist
-1°
Wiatr: 3.6 km/h Wilgotność: 92
Clear
-2°
Wiatr: 5.4 km/h Wilgotność: 86
Clear
-3°
Wiatr: 5.4 km/h Wilgotność: 86
Jakość powietrza
Nowy Targ
Zła
Zakopane
Dostateczna
Rabka-Zdrój
Umiarkowana
15.06.2019, 09:26 | czytano: 2821

Włoskie skutery pod Gubałówką (zdjęcia)

Fot. Marcin Szkodziński

Ponad 100 zabytkowych skuterów Lambretta przyjechało do Zakopanego.

Wczoraj na Plac pod Gubałówką zaczęły się zjeżdżać zabytkowe skutery Lambretta włoskiej produkcji. Prezentacja pojazdów pod Gubałówką jest częścią europejskiego zlotu entuzjastów tych pojazdów.

Do Zakopanego przyjechali przedstawiciele niemal wszystkich europejskich krajów. Wśród uczestników zlotu widać było tablice rejestracyjne z Włoch, Francji, Niemiec, Austrii, Szwajcarii, Wielkiej Brytanii i wielu innych krajów.

ms/ zdj. Marcin Szkodziński
galeria zdjęć
najnowsze informacje
dodaj komentarz
regulamin
Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd.
Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).
reklama
kursy walut
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij