Niedziela, 25 sierpień 2019, Imieniny: Ludwika, Luizy, Patrycji
Rabka Zdrój i okolice
Clouds
21°
Wiatr: 1.8 km/h Wilgotność: 82
Clouds
21°
Wiatr: 1.8 km/h Wilgotność: 82
Clouds
21°
Wiatr: 1.8 km/h Wilgotność: 82
Clear
20°
Wiatr: 14.76 km/h Wilgotność: 72
Clouds
22°
Wiatr: 1.8 km/h Wilgotność: 82
Clouds
22°
Wiatr: 1.8 km/h Wilgotność: 82
Jakość powietrza
Nowy Targ
Bardzo dobra
Zakopane
Dobra
16.06.2019, 18:15 | czytano: 3297

Zabawa na Niwie (zdjęcia)

zdj. Szymon Pyzowski

NOWY TARG. Zorganizowany w niedzielę przy Szkole Podstawowej na Niwie Festyn Rodzinny to okazja do zabawy - nie tylko dla dzieci.

Rodzice, nauczyciele i sami uczniowie zadbali o to, by przez cały dzień nie zabrakło atrakcji.

Przygotowano szereg zabaw, konkursów, zawodów. Mimo załamania się pogody - humory dopisywały. Na chętnych - do późnego wieczora czekać będzie muzyka, jedzenia i oczywiście loteria fantowa z mnóstwem nagród.

s/ zdj. Szymon Pyzowski
galeria zdjęć
najnowsze informacje
komentarze
STAŚ18:20, 16 czerwca 2019
Zabawo trwaj !!!
dodaj komentarz
regulamin
Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd.
Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).
reklama
kursy walut
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij