Wtorek, 17 wrzesień 2019, Imieniny: Franciszka, Hildegardy, Roberta
Rabka Zdrój i okolice
Clouds
12°
Wiatr: 1.8 km/h Wilgotność: 87
Rain
12°
Wiatr: 1.8 km/h Wilgotność: 87
Rain
13°
Wiatr: 1.8 km/h Wilgotność: 87
Rain
12°
Wiatr: 12.96 km/h Wilgotność: 93
Clouds
13°
Wiatr: 1.8 km/h Wilgotność: 87
Clouds
13°
Wiatr: 1.8 km/h Wilgotność: 87
Jakość powietrza
Nowy Targ
Bardzo dobra
Zakopane
Bardzo dobra
18.06.2019, 21:13 | czytano: 2013

Koncert Małej Armii Janosika (zdjęcia)

Fot. Piotr Kuczaj

Koncert największej dziecięcej kapeli regionalnej na Podhalu - Małej Armii Janosika z Raby Wyżnej - był największym wydarzeniem 43. Karpackiego Festiwalu Dziecięcych Zespołów Regionalnych w Rabce-Zdroju i przyciągnął do amfiteatru tłumy widzów.

Koncertowi towarzyszyła akcja charytatywna, podczas której zbierano pieniądze na leczenie Jana Moskały, młodego studenta z Rabki-Zdroju, który na początku tego roku miał poważny wypadek w Krakowie.

r/ zdj. Piotr Kuczaj
galeria zdjęć
najnowsze informacje
komentarze
mysz 2708:56, 20 czerwca 2019
Pięknie grają i śpiewają kocham Was
Miłośnik Rabki07:35, 20 czerwca 2019
Napiszmy sobie jasno... Jak miał nie przyciągnąć tłumów jak połowa to rodzice występujących. Po to się robi tak duże zespoły żeby między innymi mieć dla kogo występować. Ciekaw jestem tych tłumów w momencie występu Pana Damiana i 10 osobowej ekipy jak to się ma zwykle w zespołach :) Gratuluję pomysłu marketingowego i podjęcia się pracy z tak dużą grupą.
dodaj komentarz
regulamin
Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd.
Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).
reklama
kursy walut
boks reklamowy
miejsce na reklamę
reklama
reklama
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij