Piątek, 21 luty 2020, Imieniny: Eleonory, Kiejstuta, Fortunata
Zakopane i okolice
Clouds
-0°
Wiatr: 12.96 km/h Wilgotność: 74
Clouds
-0°
Wiatr: 12.96 km/h Wilgotność: 74
Clouds
-0°
Wiatr: 12.96 km/h Wilgotność: 74
Mist
-0°
Wiatr: 9.36 km/h Wilgotność: 100
Clouds
-0°
Wiatr: 12.96 km/h Wilgotność: 74
Clouds
-1°
Wiatr: 12.96 km/h Wilgotność: 74
Jakość powietrza
Nowy Targ
Umiarkowana
Zakopane
Dobra
Rabka-Zdrój
Dobra
02.07.2019, 11:12 | czytano: 2284

Orawski Dzień Rodzinny (zdjęcia)

Fot. Jakub Wojtyczek

Na stadionie w Lipnicy Wielkiej odbył się Orawski Dzień Rodzinny, zorganizowany przez Stowarzyszenie Gdzie Dwóch albo Trzech. Jest to impreza charytatywna, której celem była zbiórka dla trzech podopiecznych stowarzyszenia.

O godzinie 12.00 wystartował rajd rowerowy i nornic walking, w których udział wzięło ok. 320 osób. Uczestnicy rajdu rowerowego mieli do wyboru dwie trasy - krótszą ok. 15 km oraz dłuższą ok. 25 km, natomiast trasa nordick walking liczyła ok. 5 km.

Po powrocie z rajdów na stadion sportowy i posiłku regeneracyjnym wszystkim uczestnikom zostały wręczone pamiątkowe medale oraz rozlosowano nagrody tj. cztery rowery, kaski, kijki nornic walking a także vouchery ufundowane przez licznych sponsorów.

Następnie został rozstrzygnięty konkurs rysunkowy pt.: „Kocham rodziców za...”, z rozdaniem nagród dla laureatów poszczególnych kategorii.

Kolejnymi atrakcjami Orawskiego Dnia Rodzinnego był pokaz Orawskiego Klubu Motocyklowego oraz Orawskiej Szkoły Karate. Po raz pierwszy na Orawie odbyły się także zawody w Runballu. Przedstawiona została również całoroczna akcja charytatywna Stowarzyszenia „Łamiemy Bariery” na rzecz osób niepełnosprawnych. Kolejnym punktem programu były zawody z okazji Dnia Ojca z atrakcyjnymi nagrodami dla wszystkich uczestników oraz pokaz iluzjonisty Michała Skubidy.
Niesamowitą atrakcją było również postawienie i wzbicie się balonu PCD Salami z Nowego Targu.

Ok. godziny 19.00 wystąpił na scenie zespół Samłel, a następnie Dj Marek zaprosił do swojej zabawy tanecznej.

Impreza była prowadzona przez znanego i lubianego Irka Bieleninika. Przez cały dzień na stadionie były dostępne gry i zabawy dla dzieci wraz z zjeżdżalniami i animacjami.

Organizatorzy dziękuję wszystkim za obecność i wsparcie naszej inicjatywy i zapraszają w przyszłym roku do Lipnicy Wielkiej.

Materiały prasowe, r/ zdj. Jakub Wojtyczek
galeria zdjęć
najnowsze informacje
dodaj komentarz
regulamin
Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd.
Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).
reklama
kursy walut
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij