Czwartek, 23 styczeń 2020, Imieniny: Ildefonsa, Rajmunda, Klemensa
Jabłonka i okolice
Clear
Wiatr: 3.6 km/h Wilgotność: 59
Clouds
Wiatr: 3.6 km/h Wilgotność: 59
Clear
Wiatr: 3.6 km/h Wilgotność: 59
Clouds
Wiatr: 14.76 km/h Wilgotność: 74
Clear
Wiatr: 3.6 km/h Wilgotność: 59
Clear
Wiatr: 3.6 km/h Wilgotność: 59
Jakość powietrza
Nowy Targ
Bardzo dobra
Zakopane
Bardzo dobra
06.07.2019, 19:00 | czytano: 2405

Wystawa psów w Nowym Targu

W dniach 13 i 14 lipca na terenie stadionu sportowego przy Hali Lodowej ul. Parkowa 14 w Nowym Targu odbędą się Krajowe Wystawy Psów Rasowych.

Ta impreza już od wielu lat na dobre wpisała się w harmonogram imprez. Cieszy się ogromnym zainteresowaniem wystawców polskich i zagranicznych.

Na wystawach prezentowane są psy wielu ras, także tych bardzo rzadkich. Są organizowane pokazy szkolenia psów przygotowane przez Oddziałową Sekcję Szkolenia Psów. Ten pokaz cieszy się ogromnym zainteresowaniem widzów i nagradzany jest zasłużonymi brawami.

W czasie trwania wystaw organizowane są konkursy, w których mogą uczestniczyć wszyscy chętni, nie tylko wystawcy psów. Te konkursy to wspaniała zabawa dla dużych i małych uczestników.

Organizatorzy zapraszają wszystkich do odwiedzenia wystaw.

Materiały prasowe, oprac. r/
najnowsze informacje
komentarze
obserwator od środkas08:06, 7 lipca 2019
To nie decyzja jest konieczna , ale surowa i skuteczna kontrola Izby Skarbowej .
Pijak20:30, 6 lipca 2019
Wstęp kosztuje 50 zł od osoby Rok temu nie zostałem wpuszczony dzieci płakały organizator nie uprzedził że trzeba kupić bilety i to bez bez kasy fiskalnej Dawali jakiś Świstek papieru Pisany odręcznie chciałem na bilet jakąś pieczątkę odmówili nie wpuścili Może urząd skarbowy w Nowym Targu podejmie jakąś decyzję w tej sprawie
dodaj komentarz
regulamin
Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd.
Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).
reklama
kursy walut
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij