Konferencja i debata o Euro - podhale24.pl
Środa, 31 maja
Imieniny: Anieli, Marietty, Petroneli
Rabka Zdrój
Clear
10°
Wiatr: 3.6 km/h Wilgotność: 95 %
Clear
Wiatr: 4.176 km/h Wilgotność: 76 %
Clear
12°
Wiatr: 2.304 km/h Wilgotność: 94 %
Clear
10°
Wiatr: 1.98 km/h Wilgotność: 93 %
Clear
10°
Wiatr: 4.644 km/h Wilgotność: 94 %
Clear
10°
Wiatr: 4.14 km/h Wilgotność: 100 %
Jakość powietrza
58 %
Nowy Targ
34 %
Zakopane
40 %
Rabka-Zdrój
Nowy Targ
Dobra
PM 10: 29 | 58 %
Zakopane
Bardzo dobra
PM 10: 17 | 34 %
Rabka-Zdrój
Bardzo dobra
PM 10: 20 | 40 %
07.07.2019, 18:50 | czytano: 2530

Konferencja i debata o Euro

Kwestia wprowadzenia unijnej waluty ma fundamentalne znaczenie dla przedsiębiorców w naszym kraju. Konieczna jest wymiana argumentów na temat przyszłości naszej waluty. Zapraszamy na konferencję i debatę, która odbędzie się w poniedziałek, 8 lipca, o godz. 16.00 w sali konferencyjna Hotelu Casa w Nowym Targu.

– Temat jest istotny szczególnie dla branży turystycznej, eksporterów mebli, jabłek, czy materiałów budowlanych, a także dla handlu w terenach przygranicznych. Branża transportowa, tak mocno rozwinięta w naszym regionie, także obawia się utraty konkurencyjności. Od wartości naszej waluty zależą zyski zarówno małych, rodzinnych firm, jak i dużych biznesowych graczy. Dlaczego Dania i Szwecja nie chcą wprowadzić Euro – mówi Andrzej Gut-Mostowy, organizator wydarzenia.

Podczas konferencji głos zabiorą zaproszeni goście: Jarosław Gowin – wiceprezes Rady Ministrów, Marek Dietl – Prezes Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie, Marcin Kędzierski – przedstawiciel Klubu Jagiellońskiego oraz Krzysztof Głuc – dyrektor Małopolskiej Szkoły Administracji Publicznej w Krakowie.

Po wystąpieniach prelegentów zorganizowana zostanie debata, w której wezmą udział małopolscy przedsiębiorcy.

Spotkanie organizuje Andrzej Gut Mostowy, wiceprzewodniczący Rady ds Rozwoju Turystyki w Małopolsce i Tomasz Urynowicz, wicemarszałek Województwa Małopolskiego

Transmisje na żywo zobaczyć będzie można na stronach: www.fb.com/andrzej.gutmostowy oraz na www.mostowy.pl

opr.wo,s/
Reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Zobacz także
komentarze
dodaj komentarz

Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd. Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).

reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Zobacz wersję mobilną podhale24.pl
Skontaktuj się z nami
Adres korespondencyjny Podhale24.pl
ul. Krzywa 9
34-400 Nowy Targ
Obserwuj nas