Konferencja i debata o Euro - podhale24.pl
Sobota, 13 lipca
Imieniny: Irwina, Margarety, Sary
Jabłonka
Clouds
21°
Wiatr: 4.968 km/h Wilgotność: 89 %
Clouds
22°
Wiatr: 6.264 km/h Wilgotność: 85 %
Clouds
26°
Wiatr: 3.996 km/h Wilgotność: 88 %
Rain
23°
Wiatr: 5.688 km/h Wilgotność: 89 %
Clouds
26°
Wiatr: 7.02 km/h Wilgotność: 89 %
Clouds
24°
Wiatr: 3.06 km/h Wilgotność: 89 %
Jakość powietrza
26 %
Nowy Targ
32 %
Zakopane
20 %
Rabka-Zdrój
Nowy Targ
Bardzo dobra
PM 10: 13 | 26 %
Zakopane
Bardzo dobra
PM 10: 16 | 32 %
Rabka-Zdrój
Bardzo dobra
PM 10: 10 | 20 %
07.07.2019, 18:50 | czytano: 2859

Konferencja i debata o Euro

Kwestia wprowadzenia unijnej waluty ma fundamentalne znaczenie dla przedsiębiorców w naszym kraju. Konieczna jest wymiana argumentów na temat przyszłości naszej waluty. Zapraszamy na konferencję i debatę, która odbędzie się w poniedziałek, 8 lipca, o godz. 16.00 w sali konferencyjna Hotelu Casa w Nowym Targu.

– Temat jest istotny szczególnie dla branży turystycznej, eksporterów mebli, jabłek, czy materiałów budowlanych, a także dla handlu w terenach przygranicznych. Branża transportowa, tak mocno rozwinięta w naszym regionie, także obawia się utraty konkurencyjności. Od wartości naszej waluty zależą zyski zarówno małych, rodzinnych firm, jak i dużych biznesowych graczy. Dlaczego Dania i Szwecja nie chcą wprowadzić Euro – mówi Andrzej Gut-Mostowy, organizator wydarzenia.

Podczas konferencji głos zabiorą zaproszeni goście: Jarosław Gowin – wiceprezes Rady Ministrów, Marek Dietl – Prezes Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie, Marcin Kędzierski – przedstawiciel Klubu Jagiellońskiego oraz Krzysztof Głuc – dyrektor Małopolskiej Szkoły Administracji Publicznej w Krakowie.

Po wystąpieniach prelegentów zorganizowana zostanie debata, w której wezmą udział małopolscy przedsiębiorcy.

Spotkanie organizuje Andrzej Gut Mostowy, wiceprzewodniczący Rady ds Rozwoju Turystyki w Małopolsce i Tomasz Urynowicz, wicemarszałek Województwa Małopolskiego

Transmisje na żywo zobaczyć będzie można na stronach: www.fb.com/andrzej.gutmostowy oraz na www.mostowy.pl

opr.wo,s/
Reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
komentarze
dodaj komentarz

Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd. Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).

reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Zobacz wersję mobilną podhale24.pl
Skontaktuj się z nami
Adres korespondencyjny Podhale24.pl
ul. Krzywa 9
34-400 Nowy Targ
Obserwuj nas