Niedziela, 16 luty 2020, Imieniny: Danuty, Julianny, Daniela
Jabłonka i okolice
Clouds
Wiatr: 3.6 km/h Wilgotność: 64
Clouds
Wiatr: 3.6 km/h Wilgotność: 64
Clouds
Wiatr: 3.6 km/h Wilgotność: 64
Clouds
Wiatr: 3.6 km/h Wilgotność: 56
Clouds
Wiatr: 3.6 km/h Wilgotność: 64
Clouds
Wiatr: 3.6 km/h Wilgotność: 64
Jakość powietrza
Nowy Targ
Bardzo zła
Zakopane
Dostateczna
Rabka-Zdrój
Bardzo dobra
10.07.2019, 12:06 | czytano: 893

Nowa wystawa w Galerii Antoniego Rząsy (zdjęcia)

Fot. Piotr Korczak

W Zakopanem trwa Rok Antoniego Rząsy, ogłoszony przez Radę Miasta Zakopane. Jednym z punktów obchodów jest wystawa "Życie jest już w samym drzewie", którą oglądać można w Galerii Antoniego Rząsy.

Wystawa, którą oglądać można w domu rodzinnym rzeźbiarza przy ul. Bogdańskiego, pokazuje Antoniego Rząsę jako projektanta i twórcę sztuki użytkowej. Zobaczyć na niej można nietypowe ławki, z których wyrastają drzewa, grzyby, stołki z baśniowymi zwierzętami, czy krzesła, na których przysiadły ptaki.

Towarzyszą jej warsztaty dla publiczności prowadzone m. in. przez Marcina Rząsę jest uzupełnieniem ekspozycji "…i pozostała mi ta rzeźba. Antoni Rząsa 1919 -2019" w willi Oksza, filii Muzeum Tatrzańskiego.

pk/ zdj. Piotr Korczak
galeria zdjęć
najnowsze informacje
dodaj komentarz
regulamin
Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd.
Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).
reklama
kursy walut
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij