Piątek, 28 luty 2020, Imieniny: Romana, Oswalda, Cyryla
Zakopane i okolice
Snow
Wiatr: 1.8 km/h Wilgotność: 92
Snow
Wiatr: 1.8 km/h Wilgotność: 92
Snow
Wiatr: 1.8 km/h Wilgotność: 92
Clouds
Wiatr: 24.12 km/h Wilgotność: 87
Snow
Wiatr: 1.8 km/h Wilgotność: 92
Snow
-0°
Wiatr: 1.8 km/h Wilgotność: 92
Jakość powietrza
Nowy Targ
Dobra
Zakopane
Bardzo dobra
Rabka-Zdrój
Dobra
21.07.2019, 13:07 | czytano: 1788

Oscypkon, czyli Nowotarski Konwent Fantastyki (zdjęcia)

zdj. Michał Adamowski

NOWY TARG. W Miejskim Ośrodku Kultury spotkali się miłośnicy fantastyki. W tym roku motywem przewodnim konwentu były lata dwudzieste ubiegłego wieku oraz mitologia H. P. Lovecrafta.

W programie spotkania znalazły się warsztaty rysowania komiksów, konkursy - m. in. aktorski, cosplay, czy wiedzy o filmach, lub muzyce z gier, prelekcje, pokazy grupy rekonstrukcyjnej, a także wystawa gier bitewnych i nauka gry oraz quizy z nagrodami.

Konwent zakończył LARP - "licytacja o północy".

opr.s/ zdj. Michał Adamowski
galeria zdjęć
najnowsze informacje
komentarze
K.09:52, 22 lipca 2019
Super! Z roku na rok impreza się rozwija, fajnie :-)
sikor08:46, 22 lipca 2019
Duże dzieci ale pozytywne :)
dodaj komentarz
regulamin
Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd.
Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).
reklama
kursy walut
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij