Środa, 21 sierpień 2019, Imieniny: Joanny, Kazimiery, Wiktorii
Czarny Dunajec i okolice
-273°
Wiatr: 0 km/h Wilgotność:
Clouds
20°
Wiatr: 12.96 km/h Wilgotność: 64
Clouds
20°
Wiatr: 12.96 km/h Wilgotność: 64
Clouds
19°
Wiatr: 14.76 km/h Wilgotność: 82
Clouds
21°
Wiatr: 12.96 km/h Wilgotność: 64
Clouds
22°
Wiatr: 12.96 km/h Wilgotność: 64
Jakość powietrza
Nowy Targ
Bardzo dobra
Zakopane
Bardzo dobra
23.07.2019, 10:42 | czytano: 763

Jarmarki krościeńskie za nami (zdjęcia)

W ubiegły weekend odbyła się impreza zwana Jarmarkami Krościeńskimi. Były występy zespołów regionalnych i kabaretów, wielkim zainteresowaniem cieszyły się potrawy regionalne serwowane przez flisaków oraz miejscowe gospodynie. Największą atrakcją był występ znanego i lubianego zespołu „Pieczarki” z Węgierskiej Górki w Beskidzie Żywieckim.

Na imprezę krościeńskim powitaniem gości zwoływał Jasiek Kubik, który wraz ze swoją kapelą przygrywał na góralską nutę. Nie mogło się obyć bez muzyki biesiadnej zespołu Grajki. Na scenie wystąpił także Chór Flisaków, śpiewający i opowiadający anegdoty o swojej pracy. Ciekawostką była prelekcja na temat zdrowego żywienia poprowadzone przez Magdalenę Cygan - inżynier Wydziału Technologii Żywności kierunek dietetyka.

Podczas jarmarków można było przyjrzeć się pracy rzeźbiarza Marka Wolaka.

Imprezę prowadzili Piotr Jezutek i Anna Malik – dyrektor Gminnego Centrum Kultury i Promocji w Krościenku.

JD
galeria zdjęć
najnowsze informacje
dodaj komentarz
regulamin
Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd.
Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).
reklama
kursy walut
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij