Sobota, 21 wrzesień 2019, Imieniny: Jonasza, Mateusza, Hipolita
Rabka Zdrój i okolice
Clear
Wiatr: 5.4 km/h Wilgotność: 93
Clear
Wiatr: 5.4 km/h Wilgotność: 93
Clear
Wiatr: 5.4 km/h Wilgotność: 94
Clouds
Wiatr: 3.6 km/h Wilgotność: 87
Clear
Wiatr: 5.4 km/h Wilgotność: 94
Clear
Wiatr: 5.4 km/h Wilgotność: 93
Jakość powietrza
Nowy Targ
Dobra
Zakopane
Bardzo dobra
04.08.2019, 16:42 | czytano: 828

Koncerty "Lato w Kościelisku" (zdjęcia)

zdj. Piotr Korczak

W Domu Ludowym w Kościelisku odbył się tradycyjny koncert "Lato w Kościelisku". w tegorocznej edycji wystąpili: Teresa Mirga z zespołem Kałe Bała i Dikanda.

Ze względu na padający deszcz, koncert, który zaplanowany był na scenie plenerowej, odbył się w Domu Ludowym. Sala jak zawsze wypełniona była po brzegi. Tym razem organizatorzy zrezygnowali z części krzeseł, dając publiczności miejsce do tanecznej zabawy.

Teresa Mirga, znana z nastrojowej, balladowej muzyki, tym razem pokazała się z niezwykle żywiołowej strony, wzbudzając aplauz publiczności.

Nie zawiodła także Dikanda. Zespół, który króluje na polskiej scenie muzyki etno, w Kościelisku po raz kolejny pokazał, że po 22 latach działalności wciąż ma na Podhalu grono wiernych fanów.

Koncert organizowany był przez Stowarzyszenie Blisko Tatr i Gminny Ośrodek Kultury Regionalnej Kościelisko.

pk/zdj. Piotr Korczak
galeria zdjęć
najnowsze informacje
komentarze
dunajcanka10:18, 6 sierpnia 2019
Dikanda kocham Was
dodaj komentarz
regulamin
Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd.
Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).
reklama
kursy walut
boks reklamowy
miejsce na reklamę
reklama
reklama
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij