Wtorek, 18 luty 2020, Imieniny: Konstancji, Maksyma, Wiaczesława
Czarny Dunajec i okolice
Rain
Wiatr: 14.76 km/h Wilgotność: 98
Rain
Wiatr: 14.76 km/h Wilgotność: 99
Rain
Wiatr: 14.76 km/h Wilgotność: 98
Rain
Wiatr: 14.76 km/h Wilgotność: 98
Rain
Wiatr: 14.76 km/h Wilgotność: 97
Rain
Wiatr: 14.76 km/h Wilgotność: 98
Jakość powietrza
Nowy Targ
Bardzo zła
Zakopane
Dobra
Rabka-Zdrój
Dobra
08.08.2019, 17:09 | czytano: 1491

Małopolski Festiwal Smaku w Krościenku nad Dunajcem

Fot. UMWM

Już w najbliższą niedzielę, 11 sierpnia kolejny smakowity i pełen rodzinnych atrakcji dzień - Małopolski Festiwal Smaku. Tym razem nasz festiwal zawita do Krościenka nad Dunajcem. Impreza rozpocznie się o godzinie 14.00 w „Amfiteatrze pod Wierzbą”. W wydarzeniu weźmie udział marszałek województwa Witold Kozłowski.

- Serdecznie zapraszam na kolejną odsłonę Małopolskiego Festiwalu Smaku, tym razem do uroczego Krościenka nad Dunajcem. To doskonała okazja, by w tych pięknych okolicznościach przyrody posmakować regionalnych smakołyków - mówi marszałek Witold Kozłowski.

Jakich potraw będzie można spróbować tym razem? Andrzej Polan podczas specjalnych pokazów gotowania, szykuje nie lada niespodziankę w postaci dań, których składnikami będą między innymi fasola "Piękny Jaś", pachnące lasem świeże kurki oraz pyszne regionalne sery. Nie zabraknie także suszonych śliwek, których posmakujemy w przyrządzanych podczas eventu daniach.

Lokalne Koła Gospodyń Wiejskich, będą częstowały festiwalowych gości, specjalnie przygotowanymi na tę okazję smakołykami. Małopolskie przysmaki dostępne będą również w strefie wystawców, pyszne produkty tradycyjne i regionalne będzie można zakupić, zjeść podczas festiwalu lub zabrać ze sobą do domu.

Oprócz uczty dla podniebienia, na Małopolskim Festiwalu Smaku na wszystkich uczestników czekają dodatkowe atrakcje, wśród których znajdują się m.in. występy artystów, strefa zabaw dla dzieci czy konkurs na najsmaczniejsze produkty, oferowane przez małopolskich wystawców oraz Koła Gospodyń Wiejskich. Ponadto, każdy uczestnik festiwalu będzie mógł zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie w gif-budce.

Materiały prasowe, oprac. r/
najnowsze informacje
komentarze
maverick22:49, 8 sierpnia 2019
Przydałoby się zatynkować do niedzieli tę ścianę w budynku Urzędu Gminy od strony parkingu, tuż obok toalet, vis a vis amfiteatru pod wierzbą, bo strasznie nieestetycznie ten odrapany tynk wygląda. A tak w ogóle to budynek jest monitorowany, są wszędzie kamery, więc może kiedyś w końcu uda się nakryć wandali którzy niszczą mienie publiczne.
dodaj komentarz
regulamin
Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd.
Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).
reklama
kursy walut
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij