Niedziela, 19 styczeń 2020, Imieniny: Henryka, Mariusza, Erwina
Rabka Zdrój i okolice
Clouds
Wiatr: 5.4 km/h Wilgotność: 80
Clouds
Wiatr: 5.4 km/h Wilgotność: 80
Clouds
Wiatr: 5.4 km/h Wilgotność: 80
Clouds
Wiatr: 7.56 km/h Wilgotność: 93
Clouds
Wiatr: 5.4 km/h Wilgotność: 80
Clouds
Wiatr: 5.4 km/h Wilgotność: 80
Jakość powietrza
Nowy Targ
Bardzo dobra
Zakopane
Bardzo dobra
17.08.2019, 19:25 | czytano: 3057

Koński targ (zdjęcia)

Fot. Szymon Pyzowski

NOWY TARG. Jedną z atrakcji Jarmarku Podhalańskiego jest koński targ.

W sobotę po południu na rynku zebrali się nowotarscy okoliczni miłośnicy i znawcy koni. Widzowie mogli zobaczyć, jak wygląda podkuwanie konia, dowiedzieć się od fachowców o góralskich zaprzęgach, zobaczyć jak wygląda tradycyjny sposób sprzedaży konia i... napić się śliwowicy.

r/ zdj. Szymon Pyzowski
galeria zdjęć
najnowsze informacje
komentarze
Wicher13:28, 19 sierpnia 2019
A to na 11 zdjęciu co to mo być , koślawo okuty ! ??? :)
Zielony08:45, 19 sierpnia 2019
Dyrektorze nędza była, taka potężna. Największą atrakcja to było legalne pijanstwo
digiPODHALE19:05, 18 sierpnia 2019
a cemu nie pokożoł jak sie kopyto osnikiym zbiyro coby było rowne pod podkowe a pote doiyro rajśplom szlifować , klince tys tak jakby po cygańsku biył w kopyto , mog pokozać jak sie downo konie kóło , nie śtuka konika ze stadniny okuć ale tego co na gazdowce tyro jak mu trza kopyto zebrac szczołke wybrać podkowe przypasować i wszystko na ramieniu podtrzymac przy kuciu
dodaj komentarz
regulamin
Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd.
Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).
reklama
kursy walut
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij