Środa, 19 luty 2020, Imieniny: Arnolda, Konrada, Mansweta
Szczawnica i okolice
Clouds
Wiatr: 18.36 km/h Wilgotność: 55
Clouds
Wiatr: 18.36 km/h Wilgotność: 55
Clouds
10°
Wiatr: 25.92 km/h Wilgotność: 71
Clouds
Wiatr: 25.92 km/h Wilgotność: 71
Clouds
Wiatr: 18.36 km/h Wilgotność: 55
Clouds
Wiatr: 18.36 km/h Wilgotność: 55
Jakość powietrza
Nowy Targ
Dobra
Zakopane
Bardzo dobra
Rabka-Zdrój
Bardzo dobra
19.08.2019, 14:06 | czytano: 1071

V Gonitwa Podhalańska już niebawem. Ruszyły zapisy

Fot. Materiały prasowe

1 września w Spytkowicach zostanie rozegrana V Gonitwa Podhalańska. Zawody te są organizowane, aby upamiętnić wszystkich poległych w czasie II wojny światowej, a trasy biegów poprowadzone są przez tereny tzw. „Bitwy o Wysoką”

W tym roku wszyscy chętni będą mogli spróbować swoich sił w następujących kategoriach:

1) 10km terenowy bieg anglosaski
2) 4km terenowy bieg anglosaski
3) 4km Nordic Walking
4) 10km Bieg Służb Mundurowych
5) Bieg z przeszkodami dla dzieci

Na zawodników czekają atrakcyjne pakiety startowe w których znajdą się chociażby koszulki lub czapki/opaski firmy Attiq czy upominki od Projekt Zdrowie z Rabki.

W czasie trwania biegów rozegrane zostaną różne zabawy oraz konkursy a widzowie oraz uczestnicy w rozmowie z Ekodoradcą będą mogli poszerzyć swoją wiedzę na temat ekologicznych źródeł ogrzewania czy pozyskania dofinansowania na wymianę źródeł ogrzewania na bardziej przyjazne środowisku. Organizatorzy postarają się, aby nie zabrakło również militarnych akcentów.

Biegi zostaną rozegrane o następujących godzinach:

13:30 rozgrzewka oraz biegi dla dzieci
14:30 4km
15:10 10km, 4km Nordic Walking oraz Bieg Służb Mundurowych

Po zawodach zostanie rozegrany konkurs z atrakcyjnymi nagrodami ufundowanymi m.ni przez firmy Kompleks Beskid Spytkowice, Audictus, Manfoot, Shefoot, Natura i Sztuka czy HiFitness.

Ponadto wydarzenie wspierają także: Fundacja IDEA, Gmina Spytkowice i Powiat Nowotarski, klub biegowy ITMBW, Przystań w Kabanosie, Wykładziny Obiektowe ze Spytkowice i wiele innych.

Szczegółowy harmonogram i zapisy na stronie www.gonitwapodhalanska.pl.

Materiały prasowe, oprac. r/
najnowsze informacje
dodaj komentarz
regulamin
Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd.
Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).
reklama
kursy walut
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij