Środa, 02 grudzień 2020, Imieniny: Balbiny, Pauliny, Rafała
Nowy Targ i okolice
Clear
-6°
Wiatr: 11.16 km/h Wilgotność: 92
Clear
-5°
Wiatr: 9.648 km/h Wilgotność: 3
Clear
-7°
Wiatr: 11.16 km/h Wilgotność: 92
Clouds
-4°
Wiatr: 4.788 km/h Wilgotność: 82
Clouds
-6°
Wiatr: 9.792 km/h Wilgotność: 89
Clear
-11°
Wiatr: 11.16 km/h Wilgotność: 92
Jakość powietrza
Nowy Targ
Bardzo zła
Zakopane
Dostateczna
Rabka-Zdrój
Bardzo zła
Aktualna sytuacja na Podhalu Koronawirus Ogłoszenia drobne i komunikaty
30.08.2019, 10:52 | czytano: 3218

Uroczyste ślubowanie nauczycieli

Fot. Starostwo Powiatowe w Nowym Targu

W Starostwie Powiatowym w Nowym Targu odbyło się uroczyste ślubowanie 14 nauczycieli, którzy zdali egzaminy na stopień nauczyciela mianowanego.

- Ślubuję rzetelnie pełnić mą powinność nauczyciela wychowawcy i opiekuna młodzieży, dążyć do pełni rozwoju osobowości ucznia i własnej, kształcić i wychowywać młode pokolenie w duchu umiłowania Ojczyzny, tradycji narodowych, poszanowania Konstytucji Rzeczypospolitej Polskiej - takimi słowami pedagodzy złożyli swoje ślubowanie w obecności starosty Krzysztofa Fabera, wicestarosty Bogusława Waksmundzkiego i dyrektor Powiatowego Centrum Oświaty Marty Skawskiej.

Następnie Starosta oraz Wicestarosta pogratulowali wszystkim nauczycielom wręczając każdemu osobiście akty mianowania, które zostały podpisane własnoręcznie przez wszystkich ślubujących.

Źródło: Starostwo Powiatowe w Nowym Targu, oprac. r/
najnowsze informacje
komentarze
swój11:26, 1 września 2019
Do :steptik: Podziękuj Pisowi za to że muszą jeżdzić do Ludzmieża
O17:02, 30 sierpnia 2019
Gratulacje!
skeptic15:12, 30 sierpnia 2019
Starosta i wiecestarosta uwielbiają czynności typu wręczenie, przecięcie wstęgi czy wygłoszenie pustego w treści przemówienia, dlatego z pewnością byli w siódmym niebie na tym spotkaniu. Oni do tego stopnia uwielbiają tę ?pracę? że storpedowali PiS-owi, który jesienią zeszłego roku wygrał w powiecie wybory, możliwość stworzenia koalicji, bo oni pierwsi mieli swoją żeby kontynuować te wręczenia i przemówienia (werdykt wyborców mało ważny - grunt że oni chcieli kontynuować swoje rządy). A tymczasem technikum weterynaryjne będzie na jeden dzień wyjeżdżać do Ludźmierza, bo się uczniowie w szkole nie mieszczą - taki jest merytoryczny poziom tych panów jeśli chodzi o organizację nauki w szkołach średnich powiatu.
Obiektywny11:10, 30 sierpnia 2019
Dziś ślubowanie jutro strajk
dodaj komentarz
regulamin
Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd.
Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).
reklama
kursy walut
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Skontaktuj się z nami
Adres korespondencyjny Podhale24.pl
ul. Krzywa 9
34-400 Nowy Targ
Obserwuj nas
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij