Czwartek, 04 czerwiec 2020, Imieniny: Franciszka, Karola, Gościmiła
Zakopane i okolice
Clouds
15°
Wiatr: 7.56 km/h Wilgotność: 93
Clouds
12°
Wiatr: 7.56 km/h Wilgotność: 93
Clouds
15°
Wiatr: 7.56 km/h Wilgotność: 93
Rain
17°
Wiatr: 6.444 km/h Wilgotność: 67
Clouds
14°
Wiatr: 8.316 km/h Wilgotność: 82
Clouds
12°
Wiatr: 7.56 km/h Wilgotność: 93
Jakość powietrza
Nowy Targ
Bardzo dobra
Zakopane
Bardzo dobra
Rabka-Zdrój
Bardzo dobra
Aktualna sytuacja na Podhalu Koronawirus Ogłoszenia drobne i komunikaty
14.09.2019, 15:48 | czytano: 1223

Kulturalny Plac Niepodległości - zakończenie sezonu (zdjęcia)

Fot. Piotr Korczak

Przez całe lato w centrum Zakopanego gościł Kulturalny Plac Niepodległości. Wczoraj odbyło się oficjalne zakończenie projektu, który zgromadził setki miłośników filmu, książki i sportu.

Kulturalny Plac Niepodległości tworzony był przez młodych zakopiańczyków, którzy organizowali warsztaty plastyczne, występy artystyczne, lekcje jazdy na deskorolce i spotkania z ciekawymi ludźmi. Wczoraj spotkali się, żeby podsumować wszystkie wydarzenia.

W ramach projektu na placu odbywały się również projekcje kina letniego, wydarzenia Festiwalu Literackiego i Festiwalu Folkloru Ziem Górskich.

pk/zdj. Piotr Korczak
galeria zdjęć
najnowsze informacje
komentarze
mieszkanka zakopanego10:01, 15 września 2019
fajni ludzie, fajna inicjatywa, bardzo duzo robia w naszym miescie, prosze ich docenic bo robia duzo wiecej niz sie wydaje... gdyby nie oni na placu byłoby cicho pusto i szaro a dzieci mają kulturę, sport i rozrywkę. brawa za deskorolkę!
dodaj komentarz
regulamin
Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd.
Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).
reklama
kursy walut
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Skontaktuj się z nami
Adres korespondencyjny Podhale24.pl
ul. Krzywa 9
34-400 Nowy Targ
Obserwuj nas
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij