Sobota, 17 kwiecień 2021, Imieniny: Roberta, Rudolfa, Stefana
Jabłonka i okolice
Clouds
Wiatr: 5.544 km/h Wilgotność: 81
Clouds
Wiatr: 5.544 km/h Wilgotność: 81
Clouds
Wiatr: 5.544 km/h Wilgotność: 81
Clouds
Wiatr: 9.648 km/h Wilgotność: 90
Clouds
Wiatr: 5.544 km/h Wilgotność: 81
Clouds
Wiatr: 5.544 km/h Wilgotność: 81
Jakość powietrza
Nowy Targ
Bardzo dobra
Zakopane
Bardzo dobra
Rabka-Zdrój
Bardzo dobra
17.09.2019, 19:58 | czytano: 2131

Rzecznik Praw Dziecka w Jabłonce (zdjęcia)

Fot. Łukasz Sowiński

W sali widowiskowej Orawskiego Centrum Kultury w Jabłonce odbyło się spotkanie uczniów klas II-III orawskich szkół z Rzecznikiem Praw Dziecka Mikołajem Pawlakiem.

Zebranych powitał wójt gminy Jabłonka Antoni Karlak. Gdy głos zabrał rzecznik, natychmiast nawiązał dialog z dziećmi, które zadawały mu różne pytania, nie tylko dotyczące jego pracy. Później zabrała głos Eleonora Porębiak - Tymecka, sędzia Sądu Okręgowego w Lublinie. Najpierw przeprowadziła z dziećmi krótką gimnastykę, by następnie wyjaśnić im, co to są mediacje rówieśnicze.

„Kolorową profilaktykę” zaprezentował sekretarz gminy Artur Górka i przedstawił autorki kolorowanki. Na zakończenie wystąpił z krótkim programem zespół „Małolipnicanie”.

Spotkanie upłynęło w serdeczniej atmosferze. Wszyscy uczniowie otrzymali kolorowanki oraz owocowy poczęstunek. Co sprytniejsi zdobyli autograf Rzecznika Praw Dziecka.

Źródło: UG Jabłonka, r/ zdj. Łukasz Sowiński
galeria zdjęć
najnowsze informacje
komentarze
...13:36, 18 września 2019
...ktoś robi coś w dobrej wierze...
ocena z Nowego Targu10:25, 18 września 2019
Sędzia z Lublina? Rektor z Lublina. Kierownik tańca z Lublina.A dlaczego nie z Wrocławia albo z Grudziądza? Józef Kuraś też przywiózł dyrektywy z Lublina. Czym się to skończyło każdy dorosły wie.
luzik07:09, 18 września 2019
warto. dzieciaki świetnie się bawiły
ocena z Orawy21:30, 17 września 2019
czyli pokazówka PiS=PZPR
dodaj komentarz
regulamin
Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd.
Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).
reklama
kursy walut
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Skontaktuj się z nami
Adres korespondencyjny Podhale24.pl
ul. Krzywa 9
34-400 Nowy Targ
Obserwuj nas
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij