Niedziela, 18 kwiecień 2021, Imieniny: Apoloniusza, Bogusławy, Gościsława
Szczawnica i okolice
Clouds
Wiatr: 7.416 km/h Wilgotność: 75
Clouds
Wiatr: 7.416 km/h Wilgotność: 75
Clouds
Wiatr: 7.416 km/h Wilgotność: 75
Clouds
Wiatr: 11.124 km/h Wilgotność: 81
Clouds
Wiatr: 7.416 km/h Wilgotność: 75
Clouds
Wiatr: 7.416 km/h Wilgotność: 75
Jakość powietrza
Nowy Targ
Dobra
Zakopane
Bardzo dobra
Rabka-Zdrój
Dobra
23.09.2019, 13:10 | czytano: 1609

7. Zakopiańskie Prezentacje Artystyczne "Pępek Świata" (zdjęcia)

Fot. Piotr Korczak

W Teatrze Witkacego rozpoczął się 7. Zakopiańskie Prezentacje Artystyczne "Pępek Świata". Tegoroczna edycja odbywa się pod hasłem” „Melancholia (Depresja)?”

"Pępek Świata" zainaugurowany został niezwykły wydarzeniem - wernisażem wystawy oryginalnych prac Salvadora Dali - drzeworytów wykonanych do Boskiej Komedii Dantego.

W sobotę rozpoczęły się spotkania i spektakle - na deskach zakopiańskiego teatru zobaczyliśmy Needcompnany z Belgii oraz czeski Divadlo Kontra, który zaprezentował monodram na podstawie „Chińskiego Maharadży” Wojciecha Kurtyki. Po spektaklu odbyło się również spotkanie z wybitnym himalaistą.

Zakopiańskie Prezentacje Artystyczne potrwają do 26 września.

pk/ zdj. Piotr Korczak
galeria zdjęć
najnowsze informacje
dodaj komentarz
regulamin
Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd.
Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).
reklama
kursy walut
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Skontaktuj się z nami
Adres korespondencyjny Podhale24.pl
ul. Krzywa 9
34-400 Nowy Targ
Obserwuj nas
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij