Środa, 21 październik 2020, Imieniny: Urszuli, Hilarego, Celiny
Szczawnica i okolice
Clouds
Wiatr: 18.36 km/h Wilgotność: 79
Clouds
Wiatr: 18.36 km/h Wilgotność: 83
Clouds
Wiatr: 18.36 km/h Wilgotność: 79
Clouds
Wiatr: 1.8 km/h Wilgotność: 93
Clouds
Wiatr: 6.444 km/h Wilgotność: 75
Clouds
Wiatr: 18.36 km/h Wilgotność: 74
Jakość powietrza
Nowy Targ
Brak pomiaru
Zakopane
Brak pomiaru
Rabka-Zdrój
Brak pomiaru
Aktualna sytuacja na Podhalu Koronawirus Ogłoszenia drobne i komunikaty
25.09.2019, 09:30 | czytano: 3480

Aneta Larysa Knap wyróżniona

W Krakowie odbył się festiwal mody Polish Fashion Week. Jedną z jego odsłon był Polish Fashion Anatomy poświęcony był polskim projektantom.

Spośród 156 zgłoszeń projektantów z kraju oraz z zagranicy, 13 zakwalifikowano do finału, w którym zaprezentowali kolekcje autorskie i sylwetki konkursowe. Tegoroczna edycja poświęcona była twórczości francuskiej ikony mody Coco Chanel.

Na wybiegu zaprezentowali się: Marka Roh’an, Marcin Giełbutowski, Paweł Węgrzyn, Anna Hasiak, Aneta Larysa Knap z Nowego Targu, Katarzyna Szumiec, Marta Kuchcińska, Kamila Fyda Sikorska, Hojnatzka, Magdalena Czamara, Diana Walkiewicz, Karolina Peek i Joanna Niemiec. Komisja pod przewodnictwem Ilony Kanclerz oceniała nie tylko zgodność z tematem konkursu, ale przede wszystkim kreatywność i wysoki poziom krawiectwa.Decyzją komisji nagrodę Polish Fashion Diamond otrzymała Joanna Niemiec i to ona będzie miała szansę zaprezentowania swojej kolekcji autorskiej podczas przyszłorocznej edycji Paris Fashion Week. Nagrodę wręczyła Honorowa Konsul Republiki Francji Anna Krasuska Terrillon.

Aneta Larysa Knap zajęła 5 miejsce.

Nowotarżanka pracuje obecnie nad kolejną edycją Polki Folki, największego pokazu mody folk w Kraju, który został nominowany do trwającego konkursu Turystyczne Skarby Małopolski. Niebawem jej projekty będzie można zobaczyć na wybiegu w Pekinie, a także przygotowuje się na pokaz z udziałem gwiazd w Warszawie w połowie listopada.

Materiały prasowe, oprac. r/ foto. Robert Takielak, Moondust Videos (przekazane przez ALK)
najnowsze informacje
komentarze
k09:56, 27 września 2019
Jeszcze trochę i się okaże że w robienie w takie gniazdo to obowiązek prawdziwego górala z krwi i kości. Pracę projektantów nie ocenia się po liczbie pokazów w których brali udział tylko ilości sprzedanych kreacji. A z tym u naszej Anci chyba nie najlepiej.
:(18:32, 26 września 2019
"Jakbyście byli Góralami z krwi i kości to byście na swoich i w swoje gniazdo nie robi" akurat właśnie to charakterystyczna cecha większości górali +zawiść.
Gal Anonim13:16, 26 września 2019
Świat mody to największe towarzystwo wzajemnej adoracji. Są rodzaje sztuki gdzie zwykły przechodzień zatrzyma się i doceni pracę, moda do tego rodzaju sztuki nie należy.
do sylwia lehner11:10, 26 września 2019
to nie żadne nasze gniazdo . to knap larysa.
wildi10:20, 26 września 2019
jestem góralem z krwi i kości i przeraza mnie kazdorazowe wyskoki larysy ani to góralskie ani COCO CHANELL chyba by sie w grobie przewrócicła jak by zobaczyła tak zwane projekty , jestem oburzony ,że taki dziwadło śmie nazywać GÓRALSKIE swoje "kolekcje " ale tata załatwi w Związku wszystko bo od czego jest prezesem a wcale nie jest góralem ale przebnierancem
Sylwia Lehner21:39, 25 września 2019
Hejterom dziękujemy za komentarze - pustaki nie robiące na nikim konkretnym wrażenia.

Zbyt dużo czasu wolnego zapewne.

Jakbyście byli Góralami z krwi i kości to byście na swoich i w swoje gniazdo nie robili.

Sylwia Lehner
wildi16:59, 25 września 2019
zabawa w ubieranie lalek , nie ma czym się zachwycać talent się wypalił i koniec nominacja do nagrody powinien Pan Mostowy dobrze si zastanowić nad taki zgłoszeniem
com13:49, 25 września 2019
gwiazda... parodia a nie gwiazda :D
dodaj komentarz
regulamin
Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd.
Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).
reklama
kursy walut
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Skontaktuj się z nami
Adres korespondencyjny Podhale24.pl
ul. Krzywa 9
34-400 Nowy Targ
Obserwuj nas
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij