Sobota, 22 luty 2020, Imieniny: Małgorzaty, Marty, Piotra
Rabka Zdrój i okolice
Clouds
-2°
Wiatr: 12.96 km/h Wilgotność: 92
Clouds
-2°
Wiatr: 12.96 km/h Wilgotność: 92
Clouds
-2°
Wiatr: 12.96 km/h Wilgotność: 92
Clouds
-1°
Wiatr: 1.8 km/h Wilgotność: 100
Clouds
-2°
Wiatr: 12.96 km/h Wilgotność: 92
Clouds
-4°
Wiatr: 12.96 km/h Wilgotność: 92
Jakość powietrza
Nowy Targ
Dobra
Zakopane
Bardzo dobra
Rabka-Zdrój
Dobra
08.10.2019, 20:14 | czytano: 3844

Wybrano ławników

arch. Podhale24

NOWY TARG. W tym roku mija czteroletnia kadencja ławników sądowych. Podczas sesji - radni wybrali osoby, które orzekać będą w sprawach z zakresu prawa pracy, sprawach cywilnych i karnych.

Ławnicy do sądów wybierani są w głosowaniu tajnym przez rady gmin spośród kandydatów zgłoszonych przez prezesa sądu, zakłady pracy, stowarzyszenia, związki zawodowe, organizacje społeczne oraz co najmniej 50 osób stale mieszkających na terenie objętym właściwością danego sądu - i mających czynne prawo wyborcze.

Na kadencję od 2020 do 2023, do Sądu Pracy wybrano Krzysztofa Antosa, Annę Batkiewicz, Marię Ptaszek, Barbarę Różańską i Kazimierę Ruchałę.

Ławnikami Sądu Rejonowego zostali - Janusz Leja i Jacek Józef Sztur.

s/
najnowsze informacje
dodaj komentarz
regulamin
Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd.
Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).
reklama
kursy walut
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij