Niedziela, 20 wrzesień 2020, Imieniny: Eustachego, Filipiny, Faustyny
Rabka Zdrój i okolice
Clouds
14°
Wiatr: 9.36 km/h Wilgotność: 71
Clouds
14°
Wiatr: 4.824 km/h Wilgotność: 2
Clouds
13°
Wiatr: 9.36 km/h Wilgotność: 71
Clouds
16°
Wiatr: 7.56 km/h Wilgotność: 63
Clouds
13°
Wiatr: 2.7 km/h Wilgotność: 74
Clouds
13°
Wiatr: 9.36 km/h Wilgotność: 71
Jakość powietrza
Nowy Targ
Bardzo dobra
Zakopane
Bardzo dobra
Rabka-Zdrój
Bardzo dobra
Aktualna sytuacja na Podhalu Koronawirus Ogłoszenia drobne i komunikaty
14.10.2019, 18:32 | czytano: 2105

Pasowanie pierwszoklasistów w SP 2 w Zakopanem (zdjęcia)

zdj. Piotr Korczak

W Dniu Edukacji Narodowej w Szkole Podstawowej nr 2 w Zakopanem odbyło się pasowanie na uczniów nowych członków szkolnej społeczności.

Podczas uroczystości najmłodsi uczniowie musieli przejść trudny egzamin przed królem i królową szkoły - udowodnić, że potrafią recytować, śpiewać oraz liczyć. Test wszyscy zdali na piątkę.

Pasowania nowych uczniów dokonała wicedyrektor szkoły, Irena Gach. W ceremonii brali udział również uczniowie klasy 0, którzy przyjęci zostali oficjalnie do przyszkolnego oddziału przedszkolnego.

pk/ zdj. Piotr Korczak
galeria zdjęć
najnowsze informacje
dodaj komentarz
regulamin
Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd.
Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).
reklama
kursy walut
boks reklamowy
miejsce na reklamę
reklama
reklama
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Skontaktuj się z nami
Adres korespondencyjny Podhale24.pl
ul. Krzywa 9
34-400 Nowy Targ
Obserwuj nas
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij