Poniedziałek, 14 czerwiec 2021, Imieniny: Elizy, Bazylego, Waleriana
Jabłonka i okolice
Clouds
16°
Wiatr: 9.252 km/h Wilgotność: 89 %
Clouds
16°
Wiatr: 9.432 km/h Wilgotność: 85 %
Clouds
16°
Wiatr: 8.676 km/h Wilgotność: 88 %
Clouds
16°
Wiatr: 8.172 km/h Wilgotność: 88 %
Clouds
15°
Wiatr: 17.82 km/h Wilgotność: 78 %
Clouds
15°
Wiatr: 10.548 km/h Wilgotność: 93 %
22.10.2019, 12:59 | czytano: 2303

Powitania, pożegnania i gratulacje

Z okazji Dnia Edukacji Narodowej odbyło się uroczyste spotkanie starosty nowotarskiego z dyrektorami i nauczycielami szkół ponadgimnazjalnych i placówek oświatowych prowadzonych przez starostwo.

Starosta Krzysztof Faber wręczył dyplomy uznania i nagrody 13 dyrektorom szkół i placówek za wyróżniająca pracę w kierowaniu szkołą lub placówką i 30 nauczycielom za osiągnięcia w pracy dydaktycznej, wychowawczej i opiekuńczej. Życzył wszystkim nagrodzonym i pracującym w oświacie zadowolenia i satysfakcji z wykonywanej pracy, sukcesów na płaszczyźnie zawodowej i osobistej oraz optymizmu i wytrwałości w realizacji nowych wyzwań edukacyjnych. Obecna na uroczystości dyrektor Delegatury Kuratorium Oświaty w Nowym Targu Bożena Bryl złożyła nauczycielom życzenia z okazji Dnia Edukacji Narodowej.

Podczas spotkania wręczono również Katarzynie Lasak uchwałę w sprawie powierzenia jej stanowiska dyrektora Zespołu Szkół im. Bohaterów Westerplatte w Jabłonce oraz pożegnano wieloletniego dyrektora, wychowawcę i nauczyciela Bursy Szkolnictwa Ponadgimnazjalnego w Nowym Targu Elizę Palluth.

Źródło: Powiatowe Centrum Oświaty w Nowym Targu, r/
najnowsze informacje
komentarze
czytelnik15:16, 22 października 2019
Nie miał kto zrobić zdjęć :((
dodaj komentarz
regulamin
Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd.
Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).
reklama
kursy walut
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Skontaktuj się z nami
Adres korespondencyjny Podhale24.pl
ul. Krzywa 9
34-400 Nowy Targ
Obserwuj nas
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij