Wtorek, 20 październik 2020, Imieniny: Ireny, Kleopatry, Witalisa
Rabka Zdrój i okolice
-273°
Wiatr: 0 km/h Wilgotność:
-273°
Wiatr: 0 km/h Wilgotność:
-273°
Wiatr: 0 km/h Wilgotność:
-273°
Wiatr: 0 km/h Wilgotność:
-273°
Wiatr: 0 km/h Wilgotność:
-273°
Wiatr: 0 km/h Wilgotność:
Jakość powietrza
Nowy Targ
Umiarkowana
Zakopane
Dobra
Rabka-Zdrój
Dobra
Aktualna sytuacja na Podhalu Koronawirus Ogłoszenia drobne i komunikaty
26.10.2019, 22:17 | czytano: 1728

Polki Folki 9

8 listopada w Nosalowym Dworze w Zakopanem odbędzie się największy pokaz mody folk w Polsce, czyli Polki Folki, dziewiąta edycja imprezy organizowanej przez nowotarską projektantkę Anetę Larysę Knap.

Główną tematyką przewodnią będzie góralska Watra, czyli ognisko. - Płomienie, żar, iskry tlące się w sercach, folkowe inspiracje polskich twórców, projektantów i artystów. Ten ogień nie zgaśnie, będziemy wzniecać gorące płomienie.
Ogień w kulturze od zawsze jest niezbędny do życia. Podobnie jak ekologia dziś tak niezbędna stawia przed światem wyzwania współczesnych potrzeb, a przed modą stawia misję - podkreślają organizatorzy. - Polki Folki połączą te dwa żywioły w kreatywnych inspiracjach folkowej mody, designu, biżuterii oraz edukacyjnych warsztatach z udziałem Ekspertów i przedstawicieli polskich marek. Finalnie na wybiegu zagości ekologia, która w modzie ma ogromne znaczenie. W sposób aktywny i wyznaczający trendy zwrócimy uwagę na elementy otaczającej nas pięknej przyrody, o które należy dbać a one same zostaną wplecione w unikatowe kreacje utalentowanych twórców. W tym roku zamiast gorącej czerwieni czerwonych korali na dekoltach modelek pojawią się złote ogniste kule w postaci polskiego diamentu, czyli bursztyny a na sylwetkach modelek ubrania reprezentujące inspiracje z polskiego morza. Zatem fanów folkloru, morza jak i polskich gór czy na plaży czy na góralskich pastwiskach.

W programie m.in. pokazy kolekcji: MIAO LONG HORN duetu Dominika i Wiktoria Pitala, Haft Hashion, Michał Starost, Anna Maria Zygmunt, salon One Love Atelier Brindal, Aneta Larysa Knap z najnowszą kolekcją inspirowaną "Paleniakami".

Wystąpią: RoxDance Crew, dzieci z Centrum Wsparcia Dziecka i Rodziny w Zakopanem, Mikołaj Macioszczyk, Katarzyna Malenda, Zespół Szkół Kreowania Wizerunku w Gdańsku.

Szczegóły - niebawem.

Materiały prasowe, oprac. r/
najnowsze informacje
dodaj komentarz
regulamin
Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd.
Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).
reklama
kursy walut
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Skontaktuj się z nami
Adres korespondencyjny Podhale24.pl
ul. Krzywa 9
34-400 Nowy Targ
Obserwuj nas
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij