Wtorek, 11 sierpień 2020, Imieniny: Ligii, Zuzanny, Lukrecji
Zakopane i okolice
Clouds
16°
Wiatr: 11.16 km/h Wilgotność: 87
Clouds
18°
Wiatr: 4.824 km/h Wilgotność: 2
Clouds
16°
Wiatr: 11.16 km/h Wilgotność: 87
Clouds
19°
Wiatr: 9.36 km/h Wilgotność: 88
Clouds
16°
Wiatr: 11.16 km/h Wilgotność: 87
Clouds
14°
Wiatr: 11.16 km/h Wilgotność: 87
Jakość powietrza
Nowy Targ
Bardzo dobra
Zakopane
Dobra
Rabka-Zdrój
Bardzo dobra
Aktualna sytuacja na Podhalu Koronawirus Ogłoszenia drobne i komunikaty
30.10.2019, 14:38 | czytano: 1764

W Poroninie świecą przykładem (zdjęcia)

zdj. Piotr Korczak

Dzieci ze Szkoły Podstawowej w Poroninie w ramach konkursu „Odblaskowa Szkoła” wraz z nauczycielami i samorządowcami rozdawali dziś w południe kierowcom i pasażerom elementy odblaskowe.

Na przystanku autobusowym przy drodze krajowej nr 47 w Poroninie dzieci z miejscowej szkoły im. Legionów Polskich wraz z nauczycielami i władzami samorządowymi w ramach konkursu „Odblaskowa Szkoła” rozdawali kierowcom i pasażerom elementy odblaskowe. Podróżni byli informowani o celu akcji i jak dało się zaobserwować wielu osobom taka akcja bardzo się podobała Elementy odblaskowe rozdawane przez dzieci mają poprawić bezpieczeństwo na drogach, a przede wszystkim uświadomić pieszym jak ważne jest noszenie elementów odblaskowych. Szkoła w Poroninie to kolejna placówka, która uczestniczy w konkursie „Odblaskowa Szkoła”.

Źródło: KPP Zakopane, oprac. r/ zdj. Piotr Korczak
galeria zdjęć
najnowsze informacje
komentarze
obserwator13:51, 31 października 2019
Brawo panie Radku! Szkoda, że takiego pedagoga nie potrafili docenić władze z Gminy Szaflary i dali tylko pół etatu pedagoga szkolnego w SP w Szaflarach.
Aż serce ściska, że kiedyś takie pozytywne i ważne rzeczy dla całej gminy działy się w Szaflarach. A teraz o naszej szkole świat zapomniał. Wstyd panie wójcie!!!!!!(celowo napisane przez małe w)
dodaj komentarz
regulamin
Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd.
Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).
reklama
kursy walut
boks reklamowy
miejsce na reklamę
reklama
reklama
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Skontaktuj się z nami
Adres korespondencyjny Podhale24.pl
ul. Krzywa 9
34-400 Nowy Targ
Obserwuj nas
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij