Sobota, 22 luty 2020, Imieniny: Małgorzaty, Marty, Piotra
Zakopane i okolice
Clouds
-0°
Wiatr: 14.76 km/h Wilgotność: 80
Clouds
-1°
Wiatr: 14.76 km/h Wilgotność: 80
Clouds
Wiatr: 14.76 km/h Wilgotność: 80
Clouds
Wiatr: 1.8 km/h Wilgotność: 100
Clouds
-0°
Wiatr: 14.76 km/h Wilgotność: 80
Clouds
-2°
Wiatr: 14.76 km/h Wilgotność: 80
Jakość powietrza
Nowy Targ
Dobra
Zakopane
Dobra
Rabka-Zdrój
Dobra
05.11.2019, 20:54 | czytano: 3058

Strefa aktywności fizycznej na wolnym powietrzu oddana do użytku (zdjęcia)

zdj. UG Czorsztyn

Odebrano i oddano do użytku komfortowe i bezpieczne miejsce do zabawy, jakim jest plac zabaw w miejscowości Huba. Tuż obok niego powstała siłownia plenerowa, gdzie rodzice mogą połączyć aktywny wypoczynek z doglądaniem swoich pociech.

Najmłodsi mieszkańcy sołectwa mogą korzystać już z zamontowanych na placu zabaw zestawów sprawnościowych, czy stawiać babki z piasku. Starsi natomiast mogą budować swoją formę ćwicząc m.in. na takich urządzenia jak wioślarz, stepper czy motyl bądź relaksować się grając szachy i warcaby w strefie relaksu. Cały teren został ogrodzony.

To wszystko w ramach oddanej do użytku strefy aktywności fizycznej powstałej przy dofinansowaniu, jakie samorząd Gminy Czorsztyn pozyskał z Ministerstwa Sportu i Turystyki ze środków Funduszu Rozwoju Kultury Fizycznej (FRKF).

Wykonawcą zadania wyłonionym w drodze postępowania przetargowego była firma FPHU EPX Architektura Ogrodowa , Pustków. Całość inwestycji to koszt 180 445 zł, z czego kwota dofinansowania to 50 tys.

opr. Aneta Markus
galeria zdjęć
najnowsze informacje
komentarze
Witia20:31, 7 listopada 2019
Do czy ktoś to jeszcze pamięta??? Teraz jest wszystko hermetycznie pakowane, nawet siano. Mamy amerykę jak z filmu "kochaj albo rzuć" z Kargulem i Pawlakiem, zapach siana będzie sprzedawany z puszki.
czy ktoś to jeszcze pamięta???22:15, 6 listopada 2019
Jeszcze parę lat temu istniała wspaniała strefa aktywności fizycznej w każdym domu, taka przy sianie z grabiami w rękach, a teraz to nawet siano nie pachnie sianem tylko wali kwasem.
ian.11:03, 6 listopada 2019
pociechy zaraz to odświeżą.........
DoDo06:23, 6 listopada 2019
Tylko kiedy ćwiczyć ,kto w polu będzie robił.A boisko sportowe kiedy będzie,drużyna piłkarska by była.
jaga206:20, 6 listopada 2019
Przystanki autobusowe też były nowe to samo będzie z tym placem
Młodzież zniszczy wszystko
dodaj komentarz
regulamin
Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd.
Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).
reklama
kursy walut
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij