Piątek, 10 lipiec 2020, Imieniny: Amelii, Filipa, Witalisa
Zakopane i okolice
Clouds
27°
Wiatr: 24.12 km/h Wilgotność: 44
Clouds
28°
Wiatr: 24.12 km/h Wilgotność: 44
Clouds
28°
Wiatr: 24.12 km/h Wilgotność: 44
Clear
31°
Wiatr: 25.92 km/h Wilgotność: 42
Clouds
29°
Wiatr: 24.12 km/h Wilgotność: 44
Clouds
26°
Wiatr: 24.12 km/h Wilgotność: 44
Jakość powietrza
Nowy Targ
Bardzo dobra
Zakopane
Bardzo dobra
Rabka-Zdrój
Bardzo dobra
Aktualna sytuacja na Podhalu Koronawirus Ogłoszenia drobne i komunikaty
17.11.2019, 11:14 | czytano: 1134

Zbigniew Jaworski pierwszy w Maratonie Beskidzkim

zdj. arch.

Kolejny sukces Zbigniewa Jaworskiego. Tym razem mieszkaniec Kluszkowiec zwycięża Mistrzostwa Polski w Maratonie Górskim Nordic Walking na dystansie 42 km.

Maraton Beskidy 2019 rozegrany został w Radziechowach koło Żywca. W ramach całej imprezy odbyły się Mistrzostwa Polski w Maratonie Górskim w nordic walking na dystansie 42 km, później 17-kilometrowy Rajd Nordic Walking, a punktualnie o godz. 10.00 wystartował bieg główny 12 Maratonu Beskidy.

Wśród uczestników maratonu nie zabrakło reprezentanta Gminy Czorsztyn Zbigniewa Jaworskiego, który niejednokrotnie udowodnił już swoją formę oraz zacięty charakter. Trasę prowadząca malowniczymi beskidzkimi szlakami, która zdecydowanie należała do tych tzw. wymagających pn Zbigniew pokonał z czasem 4:55:30,1 - tym samym wygrywając XII Maraton Beskidy V Mistrzostwa Polski w Maratonie Górskim Nordic Walking.


„Udało się stanąć na starcie Mistrzostw Polski w Maratonie Górskim Nordic Walking. Zmagania toczyły się na trasie liczącej 42km z Radziechów koła Żywca na Skrzyczne i z powrotem z przewyższeniem +/-1296m. Również tę trasę udało się przejść najszybciej” – reasumuje jak zwykle skromnie sportowiec.

Wyniki prześledzić można na stronie www.bgtimesport.pl

opr. Aneta Markus
najnowsze informacje
dodaj komentarz
regulamin
Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd.
Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).
reklama
kursy walut
boks reklamowy
miejsce na reklamę
reklama
reklama
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Skontaktuj się z nami
Adres korespondencyjny Podhale24.pl
ul. Krzywa 9
34-400 Nowy Targ
Obserwuj nas
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij