Piątek, 03 kwiecień 2020, Imieniny: Ryszarda, Antoniego, Pankracego
Zakopane i okolice
Clouds
Wiatr: 3.6 km/h Wilgotność: 44
Clouds
Wiatr: 3.6 km/h Wilgotność: 44
Clouds
Wiatr: 3.6 km/h Wilgotność: 44
Clouds
Wiatr: 9.36 km/h Wilgotność: 49
Clouds
Wiatr: 3.6 km/h Wilgotność: 44
Clouds
Wiatr: 3.6 km/h Wilgotność: 44
Jakość powietrza
Nowy Targ
Dobra
Zakopane
Dobra
Rabka-Zdrój
Dobra
Aktualna sytuacja na Podhalu Koronawirus Ogłoszenia drobne i komunikaty
24.11.2019, 11:41 | czytano: 2853

Uwaga na pieszych przy ul. Orkana

zdj. Czytelnik Podhale24

NOWY TARG. "Nie dość że samo przejście w tym miejscu jest skrajnie niebezpieczne, to jeszcze ktoś uszkodził znak ostrzegawczy" - pisze nasz Czytelnik, mając na myśli rejon skrzyżowania ulic Władysława Orkana i Waksmundzkiej, gdzie uszkodzony został informacyjny o przejściu dla pieszych.

."Czy odpowiednie służby wiedzą o tym? Czy znak zostanie poprawnie zamontowany ponownie?" - zastanawia się Autor listu i zdjęć.


s/
najnowsze informacje
komentarze
Skrzypek12:24, 8 grudnia 2019
normalne przejscie niebezpieczne jest na zakopiance na wysokosci os Witosa
DurDas22:37, 24 listopada 2019
Jeśli wziąć pod uwagę jak w tej okolicy parkują kierowcy to przejście jest niebezpieczne, jak i jego okolica. Ale co do służb to mam wrażenie że nie tylko w tej dziedzinie UM i policja są od kilku lat na jakimś urlopie chyba. Samochody nagminnie parkujące na pasach, na zakazach, na całej szerokości chodników to nowotarska norma. Co pan burmistrz w tej kwestii zrobił? Ano dopuścił do referendum i likwidacji jak widać niezbędnej służby - straży miejskiej. Pytanie czy gdyby SM istniała, to za rządów tego burmistrza pracowałaby jak inne służby miejskie, tzn. po najmniejszej linii oporu?
klm14:44, 24 listopada 2019
Przejście dla każdego pieszego który bezmyślnie wchodzi na przejście dla pieszych jest skrajnie niebezpieczne. Kierowcy jak i piesi nie myślący co się może stać prowokują niebezpieczne sytuacje na drodze. Na opisanym przejściu pojazdy jadą od ul. Harcerskiej prędkość nie duża, więc prawdopodobnie piesi idący od str. sklepu U Trzcińskich wchodzą na przejście bez sprawdzenia czy mogą wejść. Przejścia tego nie traktowałbym jako skrajnie niebezpiecznego ale na terenie miasta jest kilka niebezpiecznych przejąć.
Franek13:15, 24 listopada 2019
Przejście skrajnie niebezpieczne? Bez przesady. A kto tam szybko jedzie. Przejście niebezpieczne to jest ale na Ludzmierskiej koło Janasa albo na Szaflarskiej koło Steskala
to ja12:22, 24 listopada 2019
Fuszerka, co masz do ludzi ze wsi?
Fuszerka11:54, 24 listopada 2019
Służby mają na to wyrąbane. Już myślą o nagrodach rocznych dla siebie i kolesi. Swoją drogą ciekawa jestem ile w tym roku dostanie leśnik ze wsi
dodaj komentarz
regulamin
Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd.
Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).
reklama
kursy walut
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij