Czwartek, 27 luty 2020, Imieniny: Romana, Makarego, Lutomira
Jabłonka i okolice
Clouds
-0°
Wiatr: 12.96 km/h Wilgotność: 83
Clouds
Wiatr: 12.96 km/h Wilgotność: 86
Clouds
Wiatr: 12.96 km/h Wilgotność: 83
Clouds
Wiatr: 3.6 km/h Wilgotność: 83
Clouds
-0°
Wiatr: 12.96 km/h Wilgotność: 81
Clouds
-0°
Wiatr: 12.96 km/h Wilgotność: 83
Jakość powietrza
Nowy Targ
Bardzo dobra
Zakopane
Bardzo dobra
Rabka-Zdrój
Bardzo dobra
09.12.2019, 20:35 | czytano: 1830

XII Halowy Turniej Mikołajkowy o Puchar Burmistrza Nowego Targu (zdjęcia)

zdj. Michał Adamowski

NOWY TARG. W sobotę, w Szkole Podstawowej nr 6 odbył się już XII Halowy Turniej Mikołajkowy o Puchar Burmistrza Nowego Targu.

Udział w nim wzięło 8 zespołów: Górale I Nowy Targ, LKS Szaflary, KS Zakopane, Zawrat Bukowina Tatrzańska, Górale II Nowy Targ, UKS Olczanka Zakopane, Przełęcz Łopuszna i FAM Poprad.

Zwyciężyła drużyna KS Zakopane, która w finale pokonała Zawrat 4:0. Na trzecim miejscu uplasowała się pierwsza drużyna Szkółki Piłkarskiej Górale. Każda z ekip biorących udział w turnieju dostała okazały puchar oraz dyplom, a medale wszystkim zawodnikom wręczał burmistrz Grzegorz Watycha. Organizatorzy przygotowali również szereg nagród indywidualnych w tym piłki z autografami piłkarzy Wisły Kraków.

"Pragniemy podziękować Urzędowi Miasta Nowy Targ na czele z Panem Burmistrzem za objęcie Turnieju Honorowym Patronatem oraz ufundowanie nagród, rodzicom zawodników za pomoc organizacyjną i przygotowanie poczęstunku oraz sponsorom: Cukierni Tętnowscy, Firmie AirPoint i patronom medialnym. Turniej był kolejną po Pikniku Sportowo-Rekreacyjnym "Żyj zdrowo i sportowo" tegoroczną imprezą uświetniającą jubileusz 15-lecia klubu" - przypominają organizatorzy turnieju.

opr.s/zdj. w galerii poniżej - Michał Adamowski, zdjecia organizatorów do obejrzenia tutaj.
galeria zdjęć
najnowsze informacje
dodaj komentarz
regulamin
Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd.
Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).
reklama
kursy walut
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij