Pomoc z Mszany Górnej do Nowego Targu - podhale24.pl
Wtorek, 23 lipca
Imieniny: Bogny, Sławosza, Żelisława
Jabłonka
Clouds
18°
Wiatr: 3.528 km/h Wilgotność: 97 %
Clouds
18°
Wiatr: 5.796 km/h Wilgotność: 83 %
Clouds
19°
Wiatr: 4.392 km/h Wilgotność: 96 %
Clouds
19°
Wiatr: 4.824 km/h Wilgotność: 97 %
Clouds
18°
Wiatr: 5.472 km/h Wilgotność: 95 %
Clouds
15°
Wiatr: 1.764 km/h Wilgotność: 98 %
Jakość powietrza
0 %
Nowy Targ
0 %
Zakopane
64 %
Rabka-Zdrój
Nowy Targ
Bardzo dobra
PM 10: 0 | 0 %
Zakopane
Bardzo dobra
PM 10: 0 | 0 %
Rabka-Zdrój
Dobra
PM 10: 32 | 64 %
18.12.2019, 12:36 | czytano: 2870

Pomoc z Mszany Górnej do Nowego Targu

Wychowankowie ze Szkoły Podstawowej nr 1 w Mszanie Górnej po raz siódmy włączyli się w akcję „Szlachetna Paczka” i pomogli potrzebującej rodzinie, tym razem z Nowego Targu.

Pani Krystyna (63l.) i pan Wiesław (71l.) to samotne, starsze małżeństwo, które mieszka w bardzo zniszczonym domu, bez łazienki. Państwo mają trudną sytuację materialną i zdrowotną. Małżonkowie wiodą proste życie i pomimo wielu trudności nadal cieszą się każdą chwilą wspólną chwilą i opiekują się sobą nawzajem.

- W tym roku udało nam się zebrać 14 paczek o łącznej wartości 1,5 tysiąca złotych – informują uczniowie z Mszany Górnej.

Przez dwa tygodnie uczniowie ze Szkoły Podstawowej nr 1 w Mszanie Górnej wraz z ich rodzicami, wychowawcami, nauczycielami oraz pozostałymi pracownikami szkoły, a także z dyrektorem Szkoły, zbierali potrzebne rzeczy i produkty dla rodziny, która chciały obdarować przed Świętami Bożego Narodzenia. Nauczyciele i uczniowie zakupili nowy odkurzacz, nowe garnki, talerze, ręczniki, pościel; udało się także zebrać wiele artykułów spożywczych oraz środków czystości.

Wszystko to zostało w miniony weekend przekazane pani Krystynie i panu Wiesławowi – dodają Zagórzanie. W sobotę, 7 grudnia, paczki i prezenty trafiły do rodziny, która bardzo potrzebowała naszej pomocy. Siódmy raz nasza szkoła bierze udział w Szlachetnej Paczce i jak co roku, również tym razem uczniowie, rodzice i nauczyciele stanęli na wysokości zadania.

Ewa Pajdo / materiał prasowy, r/
Reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
komentarze
dodaj komentarz

Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd. Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).

reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Zobacz wersję mobilną podhale24.pl
Skontaktuj się z nami
Adres korespondencyjny Podhale24.pl
ul. Krzywa 9
34-400 Nowy Targ
Obserwuj nas