Poniedziałek, 10 sierpień 2020, Imieniny: Borysa, Filomeny, Wawrzyńca
Szczawnica i okolice
Clouds
26°
Wiatr: 12.96 km/h Wilgotność: 47
Clouds
25°
Wiatr: 12.96 km/h Wilgotność: 47
Clouds
26°
Wiatr: 12.96 km/h Wilgotność: 47
Rain
26°
Wiatr: 12.96 km/h Wilgotność: 57
Rain
25°
Wiatr: 3.204 km/h Wilgotność: 68
Clouds
25°
Wiatr: 12.96 km/h Wilgotność: 47
Jakość powietrza
Nowy Targ
Bardzo dobra
Zakopane
Bardzo dobra
Rabka-Zdrój
Bardzo dobra
Aktualna sytuacja na Podhalu Koronawirus Ogłoszenia drobne i komunikaty
29.12.2019, 17:34 | czytano: 1384

Spotkanie opłatkowe w gminie Kościelisko (zdjęcia)

zdj. Piotr Korczak

W nowowybudowanym gminnym budynku w Dzianiszu odbyło się tradycyjne spotkanie opłatkowe wójta Gminy Kościelisko z mieszkańcami.

Roman Krupa podsumował swoją działalność w mijającym roku oraz podziękował mieszkańcom oraz radnym za współpracę i życzliwość.

- Był to rok pełen wydarzeń. Mam tę świadomość, że bez waszego udziału by się się nie odbyło. Za to wszystko dziękuję. - podkreślał wójt.

Uczestnicy spotkania podzielili się tradycyjnym opłatkiem i wysłuchali koncertu kolęd w wykonaniu Justyny Lasiak z zespołem.

pk/ zdj. Piotr Korczak
galeria zdjęć
najnowsze informacje
dodaj komentarz
regulamin
Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd.
Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).
reklama
kursy walut
boks reklamowy
miejsce na reklamę
reklama
reklama
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Skontaktuj się z nami
Adres korespondencyjny Podhale24.pl
ul. Krzywa 9
34-400 Nowy Targ
Obserwuj nas
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij