Piątek, 28 luty 2020, Imieniny: Romana, Oswalda, Cyryla
Nowy Targ i okolice
Clouds
-0°
Wiatr: 14.76 km/h Wilgotność: 74
Clouds
-0°
Wiatr: 14.76 km/h Wilgotność: 74
Clouds
Wiatr: 14.76 km/h Wilgotność: 74
Clouds
Wiatr: 14.76 km/h Wilgotność: 86
Clouds
-0°
Wiatr: 14.76 km/h Wilgotność: 74
Clouds
-0°
Wiatr: 14.76 km/h Wilgotność: 74
Jakość powietrza
Nowy Targ
Dobra
Zakopane
Dobra
Rabka-Zdrój
Dobra
18.01.2020, 18:00 | czytano: 956

World Snow Day w Zakopanem (zdjęcia)

Fot. Marcin Szkodziński

Zawody snowboardowe, slalom na nartach i biegi w rakietach śnieżnych pod Nosalem. W Zakopanem rozpoczął się światowy dzień śniegu.

Pod samymi Tatrami na stoku Centrum Szkoleń Narciarskich „Nosal” rozpoczęły się zawody w ramach tegorocznego World Snow Day.

- Przygotowaliśmy dzisiaj dwie konkurencje. Pierwsza, to zawody snowboardowe, a druga, to konkurencja rodzinna – mówi Katarzyna Strama z Centrum Szkoleń Narciarskich „Nosal”.

Rodzinna konkurencja przewidziała wyścig w parach. Jednym ze startujących musi być dziecko, a druga osoba z rodziny musiała mieć ukończone 18 lat. Jako pierwsza w zawodach ruszała osoba dorosła biegnąc pod górę w rakietach śnieżnych. Następnie po dotarciu na metę ruszyć mogło w dół dziecko. Do klasyfikacji końcowej zaliczał się czas obu osób.

Już jutro, w niedzielę 19 stycznia, kolejne zawody w ramach World Snow Day, które odbędą się na Równi Krupowej w centrum Zakopanego.

ms/ zdj. Marcin Szkodziński
galeria zdjęć
najnowsze informacje
dodaj komentarz
regulamin
Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd.
Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).
reklama
kursy walut
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij