Piątek, 28 luty 2020, Imieniny: Romana, Oswalda, Cyryla
Jabłonka i okolice
Clouds
Wiatr: 7.56 km/h Wilgotność: 68
Clouds
Wiatr: 7.56 km/h Wilgotność: 68
Clouds
Wiatr: 16.56 km/h Wilgotność: 93
Clouds
Wiatr: 16.56 km/h Wilgotność: 93
Clouds
Wiatr: 7.56 km/h Wilgotność: 68
Clouds
-0°
Wiatr: 7.56 km/h Wilgotność: 68
Jakość powietrza
Nowy Targ
Bardzo dobra
Zakopane
Dobra
Rabka-Zdrój
Dobra
23.01.2020, 13:35 | czytano: 4418

Mała Armia Janosika w szkole specjalnej (zdjęcia)

NOWY TARG. Przed wychowankami Zespołu Placówek Szkolno -Wychowawczo-Opiekuńczych przy ulicy Jana Pawła II wystąpiła Mała Armia Janosika.

Koncert był zwieńczeniem szkolnego konkursu kolęd pn. „Śpiewajcie i grajcie Mu, Dzieciątku Małemu” w ZPSWO w Nowym Targu. Występ sprawił wychowankom wiele radości. Na zakończenie dyrektor placówki podziękowała Damianowi Pałaszowi i jego całej Armii za chwile radości.

pyz/ zdj. Szymon Pyzowski
galeria zdjęć
najnowsze informacje
komentarze
Dobro powraca22:44, 23 stycznia 2020
No właśnie. Sprawianie innym "chwil radości" zapewne daje także sprawiającym wiele radości.
dodaj komentarz
regulamin
Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd.
Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).
reklama
kursy walut
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij