Wtorek, 11 sierpień 2020, Imieniny: Ligii, Zuzanny, Lukrecji
Czarny Dunajec i okolice
Clouds
14°
Wiatr: 5.4 km/h Wilgotność: 87
Clouds
17°
Wiatr: 14.472 km/h Wilgotność: 84
Clouds
13°
Wiatr: 5.4 km/h Wilgotność: 87
Clouds
16°
Wiatr: 3.6 km/h Wilgotność: 88
Clouds
13°
Wiatr: 2.988 km/h Wilgotność: 90
Clouds
13°
Wiatr: 5.4 km/h Wilgotność: 87
Jakość powietrza
Nowy Targ
Dobra
Zakopane
Bardzo dobra
Rabka-Zdrój
Bardzo dobra
Aktualna sytuacja na Podhalu Koronawirus Ogłoszenia drobne i komunikaty
21.02.2020, 12:17 | czytano: 1244

Ratownicy GP GOPR będą mieć karetkę. Wsparli ich internauci

Apel ratowników o finansowe wsparcie spotkał się z błyskawicznym odzewem. "Dziękujemy, dziękujemy i jeszcze raz dziękujemy! Wierzyliśmy, że uda się zebrać brakującą kwotę, ale nikt nie spodziewał się, że wystarczy niecałe sześć dni!" - piszą ratownicy Grupy Podhalańskiej GOPR.

Na koncie jest już ponad 90 tysięcy zł. To kwota przekraczająca założony limit, a do zakończenia zbiórki pozostały ponad 3 tygodnie.

"Nie chcemy nadużywać okazanej nam życzliwości, dlatego za 7 dni jej organizator, a nasz Przyjaciel, zamknie zbiórkę. Każda kwota powyżej 85.000 złotych, która w tym czasie zasili zrzutkę, wesprze zakup dodatkowego sprzętu ratującego życie, który będzie służył do codziennej pracy ratowników GOPR na Podhalu. W zależności od zebranych dodatkowych pieniędzy będzie to zakup AED, noszy składanych KONG albo urządzania do masażu serca" - deklarują ratownicy.

Odebranie zmodyfikowanego samochodu planowane jest na przełom marca i kwietnia, o czym GOPR-owcy nie omieszkają powiadomić.

"Dodatkowo każda osoba,która wsparła zbiórkę, otrzyma informację mailem. Takie same informacje zamieścimy po zakupie dodatkowego sprzętu ratowniczego. W imieniu Naczelnika i wszystkich ratowników z Grupy Podhalańskiej GOPR jeszcze raz bardzo serdecznie Wam dziękujemy!" - piszą ratownicy.

Jeśli ktoś chce powiększyć pulę - link to akcji jest tutaj.

s/
najnowsze informacje
komentarze
pepe09:49, 22 lutego 2020
I TO jest zbiórka.
dodaj komentarz
regulamin
Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd.
Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).
reklama
kursy walut
boks reklamowy
miejsce na reklamę
reklama
reklama
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Skontaktuj się z nami
Adres korespondencyjny Podhale24.pl
ul. Krzywa 9
34-400 Nowy Targ
Obserwuj nas
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij