Wtorek, 07 kwiecień 2020, Imieniny: Hermana, Rufina, Donata
Rabka Zdrój i okolice
Clear
18°
Wiatr: 5.4 km/h Wilgotność: 14
Clear
17°
Wiatr: 5.4 km/h Wilgotność: 14
Clear
19°
Wiatr: 5.4 km/h Wilgotność: 14
Clear
19°
Wiatr: 16.56 km/h Wilgotność: 16
Clear
19°
Wiatr: 5.4 km/h Wilgotność: 14
Clear
17°
Wiatr: 5.4 km/h Wilgotność: 14
Jakość powietrza
Nowy Targ
Bardzo dobra
Zakopane
Dobra
Rabka-Zdrój
Bardzo dobra
Aktualna sytuacja na Podhalu Koronawirus Ogłoszenia drobne i komunikaty
23.02.2020, 15:11 | czytano: 2165

Baseny z Podhala w czołówce

Arch. Podhale24.pl

Termy Bania wygrały ranking zorganizowany przez branżowy portal infobasen.pl. Termy w Białce Tatrzańskiej uznano za najatrakcyjniejsze wśród polskich basenów, kąpielisk i parków wodnych.

Na czwartym miejscu znalazły się Termy Chochołowskie. Wśród kompleksów oferujących odpoczynek w wodzie znajdujące się na Podhalu na 21 uplasowały się Termy w Bukowinie Tatrzańskiej, 25. był Gorący Potok, a 34. miejsce zajął Aqua Park Zakopane. Ocena zależała w 70 % od atrakcji basenu oraz od oceny internautów - 30%.

Wśród zalet opisujących Termy Bania, czytamy, że to jeden z najnowocześniejszych, a jedyny w swoim rodzaju kompleks basenów termalnych na Podhalu. Łączy zalety parku wodnego z odprężeniem w basenach termalnych. Ponadto oferuje strefę Saunarium z niemal wszystkimi dostępnymi rodzajami saun oraz tężnią solankową. Dopełnieniem oferty jest SPA.

Wśród internautów pojawiają się również niepochlebne opinie, co do wyróżnionych obiektów. Zwłaszcza te dotyczące jakości obsługi, małej ilości personelu obsługującego gości, długich kolejek i tłoku, zwłaszcza w sezonie.

js/
najnowsze informacje
dodaj komentarz
regulamin
Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd.
Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).
reklama
kursy walut
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij