Niedziela, 05 kwiecień 2020, Imieniny: Ireny, Wincentego, Julianny
Nowy Targ i okolice
Clear
12°
Wiatr: 7.56 km/h Wilgotność: 25
Clear
12°
Wiatr: 7.56 km/h Wilgotność: 25
Clear
13°
Wiatr: 7.56 km/h Wilgotność: 25
Clear
13°
Wiatr: 22.32 km/h Wilgotność: 30
Clear
13°
Wiatr: 7.56 km/h Wilgotność: 25
Clear
13°
Wiatr: 7.56 km/h Wilgotność: 25
Jakość powietrza
Nowy Targ
Bardzo dobra
Zakopane
Bardzo dobra
Rabka-Zdrój
Bardzo dobra
Aktualna sytuacja na Podhalu Koronawirus Ogłoszenia drobne i komunikaty
23.02.2020, 21:31 | czytano: 1067

Święto piłki ręcznej na Orawie: X Memoriał w piłce ręcznej pamięci Nauczycieli Wychowania Fizycznego

"Z pomocą sporego grona sponsorów, władz Gmin Jabłonka i Lipnica Wielka oraz dzięki zaangażowaniu osób biorących czynny udział w działalności klubu TSR Orawa, w dniach 28 – 29 lutego odbędzie się „wielkie święto piłki ręcznej”. Będzie to jubileuszowy, już X Memoriał, tak więc będzie się działo" - zapowiadają organizatorzy.

Turniej ma charakter międzynarodowy, udział potwierdziło 16 drużyn z Polski i ze Słowacji. Mecze będą odbywać się po raz pierwszy na dwóch halach, w Jabłonce oraz na hali w Lipnicy Wielkiej, w różnych kategoriach wiekowych: chłopcy, dziewczęta, seniorzy i seniorki.

Szczególnie ciekawie zapowiada się walka w kategorii chłopców- w dwóch grupach zmierzą się mocne zespoły ze Słowacji i z Polski. Z niektórymi drużynami młodzi adepci piłki ręcznej z TSR Orawa mieli zaszczyt stoczyć boje, biorąc udział w innych turniejach, kończąc rywalizacje jako zwycięzcy, ale i nieraz trzeba było uznać wyższość przeciwnika. Tak więc teraz czas na rewanż.


"Trzymajcie kciuki, a jeśli ktoś ma ochotę zobaczyć jak się gra w szczypiorniaka na Orawie i na jak wysokim poziomie, gorąco zapraszamy! Liczymy na obecność i doping" - czytamy w zaproszeniu.

Wspomnienie Nauczycieli - w galerii poniżej.

s/
galeria zdjęć
najnowsze informacje
dodaj komentarz
regulamin
Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd.
Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).
reklama
kursy walut
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij