Gmina Czorsztyn uhonorowana tytułem „Gminy otwartej na inwestycje” - podhale24.pl
Czarny Dunajec
Clouds
8°C
Clouds
9°C
Clouds
9°C
Clouds
10°C
Clouds
8°C
Clouds
6°C
Jakość powietrza
Nowy Targ
Zakopane
Rabka-Zdrój
Nowy Targ
Umiarkowana
PM 10: 75 | 150 %
Zakopane
Dobra
PM 10: 40 | 80 %
Rabka-Zdrój
Dobra
PM 10: 49 | 98 %
Kartka z kalendarza
17.04.2020, 16:50 | czytano: 2131

Gmina Czorsztyn uhonorowana tytułem „Gminy otwartej na inwestycje”

Gmina Czorsztyn znalazła się na liście 54 gmin w Polsce, które uhonorowane zostały tytułem „Gminy otwartej na inwestycje”. Uroczysta gala podsumowująca program, nad którym patronat objęło Ministerstwo Cyfryzacji odbyła się w marcu br. w Lublinie. W trakcie wydarzenia uhonorowano wszystkich laureatów i nagrodzono gminy, które uzyskały największą ilość punktów w programie.

Wśród kryteriów, jakie brano pod uwagę znalazły się m.in.: średnia opłata za zajęcie 1m2 gminnego pasa drogowego, średni czas wydawania zgód/pozwoleń w obrębie planu zagospodarowania przestrzennego czy umieszczania informacji o realizowanych przez gminę inwestycji na głównej stronie samorządu.

Podczas uroczystej gali zapowiedziano oficjalnie plany realizacji kolejnej edycji programu.

opr. Aneta Markus
Reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
komentarze
0
Mieszkaniec07:11, 18 kwietnia 2020
Ale popatrzcie jakie kryteria brali pod uwagę. To są chyba jakieś jaja. Może w następnej edycji programu niech wezmą pod uwagę szybkość zamykania drzwi, prędkość otwierania strony internetowej, ilość wpadających promieni słonecznych do biur, itd. Już naprawdę nie mają co oceniać.
0
Wiktor19:23, 17 kwietnia 2020
I co z tego jak teraz dla swoich mieszkańców nie ma żadnej pomocy. Sąsiednie gminy rozdają seniorom maseczki, a w gminie Czorsztyn wójt namawia seniorów aby szyli maseczki dla innych. Brawo ty
Reklama
0
f1617:27, 17 kwietnia 2020
W Nowym Targu były wójt Czorsztyna jak już coś otworzy to zaraz po otwarciu zamyka. Dlatego Nowy Targ zamknięty na inwestycje.
0
f1617:26, 17 kwietnia 2020
Od kiedy pozbyli się speca od inwestycji i podrzucili go miastu to nie dziwi nic
dodaj komentarz

Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd. Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).

reklama
reklama
Co, gdzie, kiedy
Nie przegap!
28
03.2026
Nie przegap!
06
06.2026
reklama
Pod naszym patronatem
Zobacz wersję mobilną podhale24.pl
Skontaktuj się z nami
Adres korespondencyjny Podhale24.pl
ul. Krzywa 9
34-400 Nowy Targ
Aplikacja mobilna
Obserwuj nas