Piątek, 27 listopad 2020, Imieniny: Waleriana, Wirgiliusza, Ody
Nowy Targ i okolice
Fog
-2°
Wiatr: 5.4 km/h Wilgotność: 92
Fog
-1°
Wiatr: 5.4 km/h Wilgotność: 92
Fog
-3°
Wiatr: 5.4 km/h Wilgotność: 92
Clouds
-0°
Wiatr: 9.648 km/h Wilgotność: 81
Clouds
-2°
Wiatr: 4.68 km/h Wilgotność: 89
Fog
-6°
Wiatr: 5.4 km/h Wilgotność: 92
Jakość powietrza
Nowy Targ
Zła
Zakopane
Zła
Rabka-Zdrój
Zła
Aktualna sytuacja na Podhalu Koronawirus Ogłoszenia drobne i komunikaty
26.04.2020, 10:55 | czytano: 2431

Śmieci wyzbierane. Twórcy dzikiego wysypiska - poszukiwani

zdj. UG Poronin/FB

"Niestety nadal zdarzają się sytuacje nielegalnego wyrzucania śmieci do lasów czy potoków. W ostatnich dniach otrzymaliśmy zgłoszenie o dzikim wysypisku nieopodal ul. Kościuszki w Poroninie" - informuje Urząd Gminy Poronin.

Pracownicy Urzędu Gminy posprzątali już groblę, a Straż Gminna w Poroninie stara się znaleźć osobę odpowiedzialną za to zanieczyszczenie.


"Pamiętajmy, że za nielegalnie wyrzucone przez kogoś śmieci płacimy wszyscy w rachunkach za odbiór odpadów komunalnych. Dlatego tak ważne jest, aby takie przypadki zgłaszać strażnikom gminnym. Im szybciej takie zgłoszenie otrzymają, tym większa szansa na znalezienie odpowiedzialnej za to osoby i ukaranie jej mandatem" - przypomina Urząd Gminy.

opr.s/
najnowsze informacje
dodaj komentarz
regulamin
Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd.
Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).
reklama
kursy walut
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Skontaktuj się z nami
Adres korespondencyjny Podhale24.pl
ul. Krzywa 9
34-400 Nowy Targ
Obserwuj nas
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij