Sobota, 08 sierpień 2020, Imieniny: Cyriaka, Emiliana, Sylwiusza
Jabłonka i okolice
Clouds
20°
Wiatr: 7.56 km/h Wilgotność: 77
Clear
20°
Wiatr: 17.712 km/h Wilgotność: 89
Clouds
20°
Wiatr: 7.56 km/h Wilgotność: 77
Clear
22°
Wiatr: 3.6 km/h Wilgotność: 64
Clouds
18°
Wiatr: 0.828 km/h Wilgotność: 81
Clouds
20°
Wiatr: 7.56 km/h Wilgotność: 77
Jakość powietrza
Nowy Targ
Dobra
Zakopane
Dobra
Rabka-Zdrój
Dobra
Aktualna sytuacja na Podhalu Koronawirus Ogłoszenia drobne i komunikaty
17.05.2020, 13:06 | czytano: 4046

Hymn na stulecie urodzin Jana Pawła II w wykonaniu Podhalan (posłuchaj)

kadr z filmu/YT

18 maja świętować będziemy 100. rocznicę urodzin Karola Wojtyły - Jana Pawła II. Instytut Dialogu Międzykulturowego z tej okazji zainicjował nagranie piosenki - hymnu obchodów jubileuszu pt. "Nie zastąpi Ciebie nikt". Z zaproszenia do śpiewania skorzystali m. in. mieszkańcy Kluszkowiec, Czorsztyna, Krościenka i Sromowiec Niżnych.

W nagraniu wzięli udział: Maja Kowalska, Zuzanna Niemiec, Bernadka Gabryś, Anna Rusin, Anna Jankowska, Patrycja Pieronek, Beata Laskowska-Pelczarska, Karina Kobylarczyk, Szymon Kobylarczyk, Ireneusz Kowalczyk i Kacper Kujawa.Podkład podkład muzyczny z tekstem w wygodnej wersji karaoke, a także osobno tekst i nuty zamieszczony jest na stronie Instytutu Dialogu Międzykulturowego. Instytut zachęca do nagrania własnych wykonań oraz przesłania ich na adres instytut@idmjp2.pl. Akcja trwa do końca roku. Szczegóły tutaj.

s/
najnowsze informacje
komentarze
Ula09:08, 18 maja 2020
Przepięknie! Cudowne głosy, wielkie brawa!!!.
Aga17:36, 17 maja 2020
Pięknie. Młodośc jednak górą.
dodaj komentarz
regulamin
Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd.
Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).
reklama
kursy walut
boks reklamowy
miejsce na reklamę
reklama
reklama
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Skontaktuj się z nami
Adres korespondencyjny Podhale24.pl
ul. Krzywa 9
34-400 Nowy Targ
Obserwuj nas
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij