Sobota, 17 kwiecień 2021, Imieniny: Roberta, Rudolfa, Stefana
Zakopane i okolice
Clouds
Wiatr: 3.708 km/h Wilgotność: 75
Clouds
Wiatr: 3.708 km/h Wilgotność: 75
Clouds
Wiatr: 3.708 km/h Wilgotność: 75
Clouds
Wiatr: 14.832 km/h Wilgotność: 87
Clouds
Wiatr: 3.708 km/h Wilgotność: 75
Clouds
Wiatr: 3.708 km/h Wilgotność: 75
Jakość powietrza
Nowy Targ
Bardzo dobra
Zakopane
Bardzo dobra
Rabka-Zdrój
Bardzo dobra
03.06.2020, 19:06 | czytano: 1740

Studenci Turystyki i Rekreacji PPUZ zapraszają na Quest

Już w najbliższą sobotę (6 czerwca 2020 r.) można wziąć udział w Queście przygotowanym przez studentów, absolwentów i wykładowców kierunku Turystyka i Rekreacja Podhalańskiej Państwowej Uczelni Zawodowej w Nowym Targu i odkryć na nowo zapomniane lub niedostrzegane na co dzień miejsca i obiekty stolicy Podhala.

Celem zabawy jest przejście nieoznakowanego szlaku, wytyczonego jedynie treścią wierszowanego tekstu, który dobrze zinterpretowany zaprowadzi nas do konkretnych miejsc i obiektów.

Skarbem czekającym na wytrwałych podróżników będzie pamiątkowa pieczęć, a dla najlepszych uczestników aż 40 porcji przepysznych lodów sponsorowanych przez znane i lubiane w całym mieście lodziarnie: Jarkiewicz, Nowotarskie Lody Tradycyjne, Parkowa, Żarneccy.

Premiera questu podzielona jest na dwie tury. Pierwsi uczestnicy ulotkę questową mogą odebrać w Ratuszu w Nowym Targu o godzinie 10:00, a następne drużyny o 12:00.

Quest to gra dla wszystkich bez względu na wiek, zarówno dla osób indywidualnych, grup przyjaciół jak i całych rodzin.

Pragniesz poznać Nowy Targ z innej strony? Szukasz niekonwencjonalnej metody na zwiedzanie? Przyjdź i razem z nami przeżyj wspaniałą przygodę! - zachęcają organizatorzy.

Materiały prasowe, oprac. r/
najnowsze informacje
dodaj komentarz
regulamin
Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd.
Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).
reklama
kursy walut
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Skontaktuj się z nami
Adres korespondencyjny Podhale24.pl
ul. Krzywa 9
34-400 Nowy Targ
Obserwuj nas
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij