Piątek, 07 sierpień 2020, Imieniny: Doroty, Kajetana, Donata
Czarny Dunajec i okolice
Clouds
14°
Wiatr: 9.36 km/h Wilgotność: 87
Clouds
17°
Wiatr: 12.888 km/h Wilgotność: 87
Clouds
14°
Wiatr: 9.36 km/h Wilgotność: 87
Fog
16°
Wiatr: 1.8 km/h Wilgotność: 93
Clouds
14°
Wiatr: 9.36 km/h Wilgotność: 87
Clouds
13°
Wiatr: 9.36 km/h Wilgotność: 87
Jakość powietrza
Nowy Targ
Bardzo dobra
Zakopane
Dobra
Rabka-Zdrój
Bardzo dobra
Aktualna sytuacja na Podhalu Koronawirus Ogłoszenia drobne i komunikaty
11.06.2020, 13:04 | czytano: 5968

Procesja Bożego Ciała w Nowym Targu (zdjęcia z lotu ptaka)

Fot. Michał Adamowski

NOWY TARG. Procesja w parafii Najświętszego Serca Pana Jezusa ruszyła spod kościoła ulicą Kazimierza Wielkiego do Rynku.

W procesji do czterech ołtarzy szło kilkuset wiernych.

r/ zdj. Michał Adamowski

Zobacz też galerię zdjęć Szymona Pyzowskiego z procesji w Bożego Ciała w Parafii pw. św. Jana Pawła II w Nowym Targu
galeria zdjęć
najnowsze informacje
komentarze
Stary grzyb ???07:02, 12 czerwca 2020
No tak ,procesje a tu moje przemyślenienie daje spokoju,pięcioro wnuczat,co ich łaczy poza więzami rodzinnymi ? ato że żadne z nich nie chodzi do kościoła.Co poszło nie tak ? Może trza spytać sytać bsamego siebie ? Odpowiedź bez zastanowienia ,szybka - tak wiem to,żadne z moich dzieci tez nie chodzi,jakieś dwalata emu pytam moja 18- let Niall wnuczkę i słyszę nie ma takiej potrzeby,zamurowało mnie,teraz jeszcze lepiej starsza lat ,skręca na lewo,lewicowanie po rocznym pobycie w Krk,na dodatek usłyszałem ty tylko przepisz,pewnie że zrobię akt notarialny,no bo do grobu nie wezmę,bo I po co ,plan mam niesamowity - każdy dostanie,a trochę tego zgromadziłem ,praca tylko praca,nawet teraz jeszcze pracuję,bardzo często w nocy,po co ? nie wiem,może z przyzwyczajenia ?
Covid1918:55, 11 czerwca 2020
to lubię
dodaj komentarz
regulamin
Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd.
Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).
reklama
kursy walut
boks reklamowy
miejsce na reklamę
reklama
reklama
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Skontaktuj się z nami
Adres korespondencyjny Podhale24.pl
ul. Krzywa 9
34-400 Nowy Targ
Obserwuj nas
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij