Środa, 20 styczeń 2021, Imieniny: Fabiana, Sebastiana, Dobroniegi
Jabłonka i okolice
Snow
-2°
Wiatr: 12.96 km/h Wilgotność: 80
Snow
-1°
Wiatr: 12.96 km/h Wilgotność: 80
Snow
-1°
Wiatr: 12.96 km/h Wilgotność: 80
Snow
Wiatr: 7.416 km/h Wilgotność: 100
Snow
-4°
Wiatr: 9.36 km/h Wilgotność: 89
Snow
-1°
Wiatr: 12.96 km/h Wilgotność: 80
Jakość powietrza
Nowy Targ
Umiarkowana
Zakopane
Umiarkowana
Rabka-Zdrój
Bardzo dobra
Aktualna sytuacja na Podhalu Koronawirus Ogłoszenia drobne i komunikaty
11.06.2020, 15:25 | czytano: 2082

Nowotarski Urząd Miasta nieczynny w piątek

NOWY TARG. 12 czerwca magistrat będzie nieczynny. Dyżury pełnić będą jedynie pracownicy USC i Spraw Obywatelskich. Umożliwiona zostanie także rejestracja kandydatów na członków obwodowych komisji wyborczych.

Według informacji podanej przez UM "aby zapewnić realizację niezbędnych zadań, ustanowiono dyżury:
- rejestracja zgonów – dyżur pracowników Urzędu Stanu Cywilnego i Spraw Obywatelskich w godzinach 7.30-12.00;
- przyjmowanie zgłoszeń kandydatów na członków obwodowych komisji wyborczych w wyborach Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej, zarządzonych na 28 czerwca 2020 r.– dyżur pracownika Wydziału Administracji i Kadr (pok. 113, I piętro) w godzinach 7.30-15.00."

opr.s/
najnowsze informacje
komentarze
bzom12:36, 13 czerwca 2020
@ osioł
większość urzędów w powiecie tatrzańskim i nowotarskim była czynna. Twój nick świadczy o wszystkim. Uśmiechniesz się jak pod koniec miesiąca znowu wpłynie wypłata z UMNT. Dlatego tak Ci wesoło?
Ala12:33, 13 czerwca 2020
Urząd powinien być czynny nie tylko w dni kiedy wypada długi weekend ale codziennie do godziny 18 tak żeby ludzie mogli po pracy załatwić swoje sprawy a nie brać wolnego.
osiol19:22, 12 czerwca 2020
@pogromca wstazek powiedz mi który urząd był czynny? Twój nick swiadczy o tym jak bardzo chcesz obrażać innych. Obrażanie szczyt odwagi. Usmiechniej się i daj na luz
Pogromca wstążek15:25, 12 czerwca 2020
@Okropni z Krzywej
Urząd jest dla obywateli a nie dla urzędników. W długi weekend powinien być otwarty jak inne urzędy. No ale jaki pan taki kram.
Okropni jesteście13:26, 12 czerwca 2020
@daria i reszta przestańcie skłócać społeczeństwo. Urzędy w czasie pandemii były wszystkie zamknięte na przyjmowanie klientów. Byłem zarówno w starostwie jak i w urzędzie i jak ktoś chciał mógł swoją sprawę załatwić Daria masz dziś wolne ? super pracownicy urzędu to nie tylko burmistrz ale i pracownicy którzy chcą spędzić weekend z rodziną. Możesz odebrać dowód przez kolejne 240 dni w roku i akurat dziś postanowiłaś przyjść!!! Dowód odbiera się w miejscu zamieszkania więc nie mów, że przyjechałaś na weekend. Jak było w kabarecie Neonowka co z nami Polakami jest nie tak??? Głupi jeden dzień wolny dla wielu matek z dziećmi czyt Pracownicy urzędu i taki problem. Byle komuś dokopać!!! Zastanówmy się czy to powód do pisania durnych komentarzy ???
Bank Holiday11:33, 12 czerwca 2020
Jeśli Pan burmistrz nie znalazł czasu aby wcześniej poinformować petentów o zamknięciu urzędu,to może wcześniej poinformuje w którą sobotę będzie urząd czynny.Chyba że to nagroda za pracę w pandemii?
Daria09:11, 12 czerwca 2020
Jedyna okazja do odbioru dowodziku a tu całujemy klameczkę. Urzędaski odpoczywają. Burmistrzunio kocha i szanuje, siebie, swoich wyrobniczków a do obywatela tyłem. Stanie pod Biedrą raz na cztery latka.
oburzony23:18, 11 czerwca 2020
Jak to wolne! Przez cały okres pandemii i zamrożenia był praktycznie zerowy kontakt z urzędem, a tu znowu zamknięte! Do roboty się brać a nie leniuchować!
pracuś18:35, 11 czerwca 2020
Kolejny przykład krótkowzroczności Watychy i tego gdzie ma mieszkańców. Urząd był wystarczająco długo nieczynny, więc po co to wolne? Na długi weekend przyjechało dużo ludzi z zewnątrz i zagranicy i pocałują klamkę w urzędzie. Ten burmistrz tylko myśli o zabawie i wolnym. No ale kolesie muszą mieć long weekend.
dodaj komentarz
regulamin
Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd.
Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).
reklama
kursy walut
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Skontaktuj się z nami
Adres korespondencyjny Podhale24.pl
ul. Krzywa 9
34-400 Nowy Targ
Obserwuj nas
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij