Piątek, 07 sierpień 2020, Imieniny: Doroty, Kajetana, Donata
Jabłonka i okolice
Clouds
25°
Wiatr: 7.56 km/h Wilgotność: 50
Clouds
25°
Wiatr: 7.56 km/h Wilgotność: 50
Clouds
26°
Wiatr: 7.56 km/h Wilgotność: 50
Clouds
26°
Wiatr: 14.76 km/h Wilgotność: 57
Clouds
26°
Wiatr: 7.236 km/h Wilgotność: 77
Clouds
26°
Wiatr: 7.56 km/h Wilgotność: 50
Jakość powietrza
Nowy Targ
Dobra
Zakopane
Dobra
Rabka-Zdrój
Dobra
Aktualna sytuacja na Podhalu Koronawirus Ogłoszenia drobne i komunikaty
13.07.2020, 12:47 | czytano: 548

Wirtualny Dzień Otwarty na "Podhalance"

NOWY TARG. 14 lipca br. Podhalańska Państwowa Uczelnia Zawodowa w Nowym Targu otworzy swoje wirtualne drzwi dla wszystkich kandydatów na studia. Uczelnia zaprasza do dołączenia się na portalu społecznościowym. W programie wydarzenia będą premierowe publikacje i materiały filmowe przygotowane specjalnie na tę okazję.

Podczas Wirtualnego Dnia Otwartego będzie okazja do zapoznania się z bogatą ofertą edukacyjną Podhalańskiej Uczelni, ale nie tylko. Uczestników spotkania, które rozpocznie się punktualnie o godz. 10.00, powita bowiem rektor dr hab. Robert Włodarczyk, prof. uczelni.

- Potem co 15 minut będą kolejne materiały filmowe o poszczególnych kierunkach, które można studiować na Podhalańskiej Uczelni. Będą też omówione zasady rekrutacji, wyjazdy w ramach programu Erasmus. Będzie można się także dowiedzieć o formach pomocy i wsparcia materialnego dla studentów. Głos zabiorą i sami studenci. Dlatego już dziś zachęcamy do bacznego obserwowania naszego wydarzenia. W trakcie naszego wyjątkowego spotkania, zachęcamy do pozostawiania swoich komentarzy z pytaniami dotyczącymi poszczególnych kierunków studiów, będziemy na nie odpowiadać na bieżąco, do godziny 12.00. Warto tego dnia rozpocząć swoją niezwykłą przygodę z Podhalańską Państwową Uczelnią Zawodową w Nowym Targu - zachęca Beata Szkaradzińska, rzecznik prasowy PPUZ w Nowym Targu.

s/
najnowsze informacje
dodaj komentarz
regulamin
Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd.
Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).
reklama
kursy walut
boks reklamowy
miejsce na reklamę
reklama
reklama
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Skontaktuj się z nami
Adres korespondencyjny Podhale24.pl
ul. Krzywa 9
34-400 Nowy Targ
Obserwuj nas
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij