Piątek, 05 marzec 2021, Imieniny: Adriana, Fryderyka, Oliwii
Nowy Targ i okolice
Snow
-2°
Wiatr: 35.172 km/h Wilgotność: 74
Snow
-6°
Wiatr: 35.172 km/h Wilgotność: 74
Snow
-3°
Wiatr: 35.172 km/h Wilgotność: 74
Snow
Wiatr: 3.204 km/h Wilgotność: 71
Snow
-1°
Wiatr: 6.444 km/h Wilgotność: 86
Snow
-3°
Wiatr: 35.172 km/h Wilgotność: 74
Jakość powietrza
Nowy Targ
Dobra
Zakopane
Bardzo dobra
Rabka-Zdrój
Bardzo dobra
07.08.2020, 21:48 | czytano: 2262

Sezon żeglarski w pełni (zdjęcia)

zdj. Michał Adamowski

Od połowy czerwca na Jeziorze Czorsztyńskim rozgrywane są regaty. Żeglarze goszczą na przystaniach - Mizerna, Zamajerz, Tawerna Vito, czy przystani Podhalańskiego Towarzystwa Żeglarskiego.

W sobotę 8 sierpnia na Jeziorze Czorsztyńskim odbędą się kolejne wyścigi - Memoriał gen. bryg. Mariusza Zaruskiego. Organizatorem zawodów jest Yacht Klub Polski Nowy Targ, a ich bazą będzie przystań YKP w Mizernej.

W połowie sierpnia - rozegrane zostaną Regaty o Puchar Zielonej Wstęgi Jeziora Czorsztynskiego, 22 sierpnia Regaty o Puchar Burmistrza Miasta Nowy Targ i Rejs Pamięci, a 19 września - Regaty Żeglarze Żeglarzom.

w galerii poniżej zdjęcia z Regat o Puchar Komandora Podhalańskiego Towarzystwa Żeglarskiego.

s/ zdj. Michał Adamowski
galeria zdjęć
najnowsze informacje
komentarze
m23:54, 7 sierpnia 2020
JMP MA MORZE ... A ni na taki mały akwen
dodaj komentarz
regulamin
Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd.
Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).
reklama
kursy walut
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Skontaktuj się z nami
Adres korespondencyjny Podhale24.pl
ul. Krzywa 9
34-400 Nowy Targ
Obserwuj nas
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij