Sobota, 06 marzec 2021, Imieniny: Jordana, Róży, Kolety
Nowy Targ i okolice
Clouds
-2°
Wiatr: 14.832 km/h Wilgotność: 63
Clouds
-3°
Wiatr: 14.832 km/h Wilgotność: 63
Clouds
-2°
Wiatr: 14.832 km/h Wilgotność: 63
Clear
-1°
Wiatr: 14.832 km/h Wilgotność: 86
Clouds
-2°
Wiatr: 6.444 km/h Wilgotność: 83
Clouds
-2°
Wiatr: 14.832 km/h Wilgotność: 63
Jakość powietrza
Nowy Targ
Dobra
Zakopane
Dobra
Rabka-Zdrój
Dobra
18.08.2020, 17:01 | czytano: 2552

IV Góralski Mundial w Łopusznej (zdjęcia)

Fot. Jan Malinowski

Na stadionie Klubu Sportowego LKS Przełęcz Łopuszna odbył się IV Turniej Piłkarski o Puchar Przechodni Związku Podhalan.

W tegorocznym Turnieju wzięły udział drużyny z Oddziałów Związku Podhalan z Maruszyny, Ostrowska, Harklowej, Dębna i Łopusznej. Łącznie rozegrano 10 meczy, w których strzelono 23 bramki. Najstarszym zawodnikiem turnieju był Piotr Kozioł ze ZP o. Dębno, królem strzelców został Adrian Klamerus ze ZP o. Harklowa z dorobkiem 4 bramek, najlepszym zawodnikiem wybrano Damiana Dudę ze ZP o. Maruszyna, a najlepszym bramkarzem Piotra Kopecia ze ZP o. Ostrowsko. Zawodnikiem Fair-play został Sławomir Kolasa ze ZP o. Łopuszna.

Miejsce pierwsze zajął ZP oddział Harklowa, który jako że zdobył Puchar po raz trzeci, stał się jego właścicielem. Oddział Harklowa będzie też sponsorem pucharu na przyszłoroczny turniej. Drugie miejsce w turnieju zajął oddział z Maruszyny, trzecie z Ostrowska.

Każda drużyna otrzymała pamiątkowy dyplom za udział w turnieju. Sędziami byli: Andrzej Klamerus, Michał Buła, Wojciech Warmuz.

„Wszystkim uczestnikom serdecznie dziękujemy i gratulujemy udziału – dziękują organizatorzy. - Turniej nie odbył by się bez wsparcia sponsorów, a byli nimi:

– Związek Podhalan Oddział Łopuszna – Puchar Przechodni
– Sołtys Wsi Łopuszna Pan Kazimierz Dziga – statuetka dla najlepszego zawodnika Turnieju oraz medale
–Kuchta – statuetka dla najstarszego zawodnika Turnieju;
– Stadnina Koni w Łopusznej Pana Stanisława Buły – statuetka dla króla strzelców Turnieju
– Firma Elektro-Szym Pana Mariana Szymczaka z Łopusznej – statuetka dla najlepszego bramkarza turnieju
– Prezes Klubu Sportowego LKS Przełęcz Łopuszna Pan Janusz Łojas – Statuetka dla zawodnika Fair-play Turnieju
– Sklep spożywczy Pana Wiesława Jarząbka – woda dla zawodników

Serdecznie podziękowania dla Klubu sportowego LKS Przełęcz Łopuszna za użyczenie boiska do przeprowadzenia Turnieju oraz dla Koła Gospodyń Wiejskich z Łopusznej za przygotowanie bufetu. Do zobaczenia za rok!”.

Oprac. r/ materiały prasowe, zdj. Jan Malinowski
galeria zdjęć
najnowsze informacje
dodaj komentarz
regulamin
Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd.
Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).
reklama
kursy walut
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Skontaktuj się z nami
Adres korespondencyjny Podhale24.pl
ul. Krzywa 9
34-400 Nowy Targ
Obserwuj nas
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij