Sobota, 26 wrzesień 2020, Imieniny: Justyny, Cypriana, Euzebiusza
Szczawnica i okolice
Clouds
15°
Wiatr: 9.36 km/h Wilgotność: 93
Rain
12°
Wiatr: 9.36 km/h Wilgotność: 93
Rain
15°
Wiatr: 9.36 km/h Wilgotność: 93
Rain
16°
Wiatr: 12.96 km/h Wilgotność: 93
Clouds
15°
Wiatr: 3.204 km/h Wilgotność: 90
Rain
15°
Wiatr: 9.36 km/h Wilgotność: 93
Jakość powietrza
Nowy Targ
Bardzo dobra
Zakopane
Bardzo dobra
Rabka-Zdrój
Dobra
Aktualna sytuacja na Podhalu Koronawirus Ogłoszenia drobne i komunikaty
14.09.2020, 20:25 | czytano: 1261

Rehabilitacja dla kobiet po leczeniu raka piersi w rabczańskim szpitalu. Współpraca amazonek i lekarzy

Arch. Podhale24.pl

Stowarzyszenie Podhalańskie Amazonki nawiązało współpracę ze Szpitalem Miejskim w Rabce-Zdroju w sprawie udostępniania zabiegów rehabilitacyjnych dla kobiet po leczeniu onkologicznym z powodu raka piersi.

Leczenie raka piersi, to skomplikowany i długotrwały proces obejmujący moment diagnozy, strachu przed chorobą, następnie walki i leczenia onkologicznego. Często zapomina się, że kolejnym równie ważnym etapem pomijanym jest rehabilitacja i fizjoterapia – czas powrotu do pełnej sprawności sprzed choroby.

Stowarzyszenie Amazonki Podhale promuje rehabilitację jako ważny etap powrotu do zdrowia i pełnej sprawności fizycznej.

Rabczański szpital wszystkie osoby po leczeniu raka piersi, zarówno po zabiegach oszczędzających, jak i amputacjach piersi do kontaktu z Gabinetem Rehabilitacji i Fizjoterapii przy ul. Słonecznej 3 w Rabce-Zdroju. Po ukończeniu zabiegów można także uzyskać refundację NFZ do rękawa uciskowego pomocnego przy wtórnym obrzęku limfatycznym.

Fizjoterapeuci postarają się odpowiedzieć na wszystkie pytania i ustalić plan terapii. Osoby zainteresowane proszone są o kontakt telefoniczny pod numerem: 18 268 57 52.

oprac. r/ SM w Rabce-Zdroju
najnowsze informacje
dodaj komentarz
regulamin
Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd.
Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).
reklama
kursy walut
boks reklamowy
miejsce na reklamę
reklama
reklama
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Skontaktuj się z nami
Adres korespondencyjny Podhale24.pl
ul. Krzywa 9
34-400 Nowy Targ
Obserwuj nas
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij