Piątek, 25 wrzesień 2020, Imieniny: Aurelii, Kleofasa, Władysława
Czarny Dunajec i okolice
Fog
10°
Wiatr: 3.6 km/h Wilgotność: 93
Clouds
13°
Wiatr: 33.804 km/h Wilgotność: 90
Fog
10°
Wiatr: 3.6 km/h Wilgotność: 93
Fog
13°
Wiatr: 7.56 km/h Wilgotność: 100
Fog
11°
Wiatr: 3.6 km/h Wilgotność: 93
Fog
Wiatr: 3.6 km/h Wilgotność: 93
Jakość powietrza
Nowy Targ
Bardzo dobra
Zakopane
Bardzo dobra
Rabka-Zdrój
Bardzo dobra
Aktualna sytuacja na Podhalu Koronawirus Ogłoszenia drobne i komunikaty
16.09.2020, 12:54 | czytano: 3554

Na terenie powiatu tatrzańskiego jest kolejny wzrost osób na kwarantannie

Zakopiańska policja przypomina, że powiat tatrzański pozostaje w żółtej strefie i obowiązują tu określone zasady. Aby ułatwić kontakt poleca zainstalowanie na smartfonach aplikacji KWARANTANNA DOMOWA.

Kwarantanna domowa – to aplikacja, która ułatwia i usprawnia przeprowadzenie obowiązkowej kwarantanny w warunkach domowych.

Jak aktywować aplikację?

Pobierz aplikację Kwarantanna domowa z App Store lub Google Play. Po jej zainstalowaniu Zarejestruj się za pomocą numeru telefonu. Twoje konto zostanie zweryfikowane po wprowadzeniu kodu, który otrzymasz w wiadomości SMS.

Program umożliwia potwierdzenie miejsca, w którym przebywasz, podstawową ocenę stanu zdrowia i bezpośrednie zgłoszenie zagrożenia. Ułatwia też zaopatrzenie w najpotrzebniejsze artykuły osobom, które nie mają takiej możliwości samodzielnie.

Więcej tutaj: https://www.gov.pl/web/koronawirus/kwarantanna-domowa

Źródło: KPP Zakopane, oprac. r/
najnowsze informacje
komentarze
kkm09:29, 17 września 2020
Sytuacja w Białce Tatrzańskiej.
Nauczyciel prowadzący zajęcia zaraża się koronwirusem od nauczyciela uczącego w Czarnej Górze (szkoła zamknięta od środy 9.09), zaczyna źle czuć w czwartek (10.09) i idzie na L4, w niedzielę albo sobotę pobrany zostaje wymaz i wynik pozytywny jest w środę rano (16.09) szkoła przechodzi na zdalny tryb w klasach od IV-VIII bo w tych uczyła Pani nauczyciel. Uczniowie szkoły zostają poddani kwarantannie wraz z rodzicami i co najlepsze, kwarantanna liczy się od czwartku 10.09 i trwa do poniedziałku 21.09 czyli na cztery dni zostało zamknięte pół wsi i żeby była jasność nikt nie zarażał do wczoraj bo to przecież jest bardzo mądry wirus i wie że zarażać może dopiero jak ktoś ma decyzje z sanepidu, wcześniej mu nie wolno.
ciekawski07:12, 17 września 2020
@Dzakobb
Właśnie dla takich covidiotów wymyśla się takie aplikacje - nie zapomnij wgrać w telefon kolejnej ProteGO Safe na pewno będziesz 24 godziny na dobę szpiegowany i "bezpieczny"
Dzakobb17:58, 16 września 2020
Najwięksi przeciwnicy tej aplikacji mają ogólnodostępne profile z danymi na FB, insta, Badoo i innych tik takach. Ale jak trzeba ułatwić pracę policji i sanepidowi to wymyślają teorie spiskowe. Chipa wam koledzy wszczepią:))
ciekawski15:04, 16 września 2020
Tylko covidiota się zgodzi na zainstalowanie szpiega na swoim telefonie
JA14:21, 16 września 2020
nic nie pobierać! żeby was mieli od tej pory na widelcu?
dodaj komentarz
regulamin
Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd.
Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).
reklama
kursy walut
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Skontaktuj się z nami
Adres korespondencyjny Podhale24.pl
ul. Krzywa 9
34-400 Nowy Targ
Obserwuj nas
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij