Sobota, 24 październik 2020, Imieniny: Marcina, Rafała, Arety
Szczawnica i okolice
Rain
15°
Wiatr: 9.36 km/h Wilgotność: 76
Clouds
10°
Wiatr: 9.36 km/h Wilgotność: 76
Clouds
14°
Wiatr: 9.36 km/h Wilgotność: 76
Clouds
15°
Wiatr: 1.62 km/h Wilgotność: 75
Clouds
14°
Wiatr: 9.648 km/h Wilgotność: 83
Clouds
14°
Wiatr: 9.36 km/h Wilgotność: 76
Jakość powietrza
Nowy Targ
Bardzo dobra
Zakopane
Bardzo dobra
Rabka-Zdrój
Dobra
Aktualna sytuacja na Podhalu Koronawirus Ogłoszenia drobne i komunikaty
29.09.2020, 20:18 | czytano: 682

Rękodzieło łączy pokolenia - jesienne warsztaty florystyczne

Dorośli wraz z dziećmi z Podczerwonego zgodnie z nazwą projektu "Rękodzieło łączy pokolenia" spotkali się w salce katechetycznej w kościele w Podczerwonem na warsztatach tworzenia jesiennych wianków i kompozycji roślinnych.

Zajęcia poprowadziła florystka Grażyna Jarończyk, właścicielka kwiaciarni "Cyperus" z Zakopanego. Zaprezentowała techniki tworzenia stroików z różnych jesiennych roślin.Spotkanie zorganizowane przez parafię pw. Matki Bożej Bolesnej w Podczerwonem miało na celu wzmacnianie tożsamości regionalnej, aktywizacji i umacniania więzi lokalnych wśród mieszkańców obszaru Podhalańskiej Lokalnej Grupy Działania. Już wkrótce kolejne zajęcia - tworzenia stroików na nagrobki i bożonarodzeniowe.Materiały prasowe, oprac. r/ fot. Piotr Duraj i Grażyna Jarończyk
najnowsze informacje
dodaj komentarz
regulamin
Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd.
Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).
reklama
kursy walut
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Skontaktuj się z nami
Adres korespondencyjny Podhale24.pl
ul. Krzywa 9
34-400 Nowy Targ
Obserwuj nas
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij